Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnak a förtelmesen...

Hogyan tudnak a förtelmesen gagyi számok beférkőzni a rádiók slágerlistájára?

Figyelt kérdés

itt van ez a Background - Nem volt még


http://www.youtube.com/watch?v=IPzd7LMctL4


ez azért maradt meg a fejemben, mert annyira retekratyi, hogy ha én is belevágnák ebbe a dubstepes zenedologba komolyabban, már tudnám mit, hogyan kell, de érezném, hogy nincs érzékem hozzá, kb ez lenne a végeredmény..


nem szól semmiről a dal, meg ez a rikácsoló hang..20 éves vagyok, de ez még a robotzajnál is idegesítőbb..



2013. szept. 19. 11:55
 1/6 anonim válasza:

Pokol tesò!


22másodpercnèl feladtam.


Nem tudom,hogy kerülnek be de tuti a lòvé miatt.De kik ezek az amatőrök? Honnan lòvé?Na meg idejük ezekre? Tuti nem dolgoznak de van zs.

Engem ez ba sz fel inkább.


Ami rohadt nagy fos az a Bermuda-London(na meg a többi száma is).


Szègyenlem magam,hogy itt van a gyönyörű Anyanyelvünk ès ilyen baromságok születnek sajnos.

2013. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szóval nem csak én gondolom így:D


de ahogy elnézem az youtube értékelését, az embereknek tetszik ez, sőt egyenesen imádják..

2013. szept. 19. 12:35
 3/6 anonim válasza:

Hagyjad már!


Likolgatnak a sok szarra.Ennyi.

Ez is mi a f a sz?

Tologatja a likokat ha kell ha nem de azt se tudja miért.

Ùgy érzi,ha ő is tol egy likot attôl hosszabb lesz a farka.....de nem.

2013. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
gangnam style ~1,8 milliárd megtekintés jutubon, szerintem ezzel mindent elmondtam :D
2013. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja.De lassan már el is felejtik.A nulladék kis rovart.
2013. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A Gangnam Style is érthetetlen, hogy hogyan lett olyan népszerű, de az legalább poén volt, és a vicc az gyorsan terjed a neten, ha tényleg valami kegyetlen nagy baromság


de ez semmi...

2013. szept. 20. 07:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!