Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Le tudná nekem valaki fordítan...

Le tudná nekem valaki fordítani magyarra?

Figyelt kérdés
Falling in love with you againYeah, I'm falling in love with you againWe've been together but it seems like foreverBut I'm falling in love with you again Yeah, I'm falling in love with you againSeems I'm falling in love with you againYou're my lover, my best friend, but I can't believe what's happening'Cause I'm falling in love with you again When you put your hand in mineSend shivers up and down my spineYour lips taste soft once moreMy heart flips when you simply come through the front door'Cause I'm falling in love with you againYeah, I'm falling in love with you againOh, I loved you from the start, now I love you with all my heart'Cause I'm falling in love with you again
2013. szept. 20. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Újra szerelembe esni veled

Igen,újra szerelembe esek veled

Együtt vagyunk,de úgy tűnik,örökké

De újra szerelembe esek veled

Igen,újra szerelembe esek veled

Úgy tűnik,újra szerelembe esek veled

Te vagy a szerelmem,a legjobb barátom,de nem tudom elhinni,ami történik

Mert újra szerelembe esek veled

Amikor a kezed kezembe teszed

Borzongást érzek a gerincemen fent és lent

Az ajkaid mégegyszer olyan puhának érződnek

A szívem csak úgy ver,amikor csak egyszerűen átmész a bejárati ajtón

Mert újra szerelembe esek veled

Igen,újra szerelembe esek veled

Oh,már a kezdetektől szerettelek

Most már szívemmel-lelkemmel szeretlek

Mert újra szerelembe esek veled

2013. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2013. szept. 22. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!