Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ma vettem egy szajharmonikat....

Ma vettem egy szajharmonikat. Ugy erzem lehetetlen jol megtnaulni jatszani vele! Ez normalis? Lol

Figyelt kérdés

a happy birthdayt tudom vele eljatszani. Probaltam a Bob Dylan blowing in the windet de azzz mar nem ment. Ugy erzem, hogy nem lehete felismerni :(

hogy gyakoroljak?


2013. szept. 20. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Fújni és szívni is lehet a harmonikát, a szívás fél hanggal magasabbat ad (tapasztalatból mondom, én se szájharmonikáztam soha). Próbálkozz, és ne feledd:

Gyakorlat teszi a mestert, és türelem rózsát terem :)

2013. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy fel hanngal magasabbat ad, tabokkal szoktam gyakorolni
2013. szept. 21. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, aki tanár nélkül akar tanulni, annál ez nem lehetetlen :D egy ideig lehet bohóckodni minden hangszeren, aztán csak kijön, hogy nem hülyeség tanártól órákat venni.
2013. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy értem, aki tanár nélkül tanul, annál normális. nem is fogsz előre lépni, figyeld csak meg :D de nem azért mert hülye lennél, ne értsd félre, én sem tudnék haladni.
2013. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEm fél hanggal ad magasabbat ha fújod. de mindegy.

Egy dúr skálát tudsz kijátszani, ha csak fújod meg szívod. Ez meg ugye nem sokra elég. De akármilyen hangot ki tudsz hozni rajta, de ottmár hajlítani kell a fújt és szívott hangokat is. Ez már valóban nehéz, és rengeteg gyakorlást igényel.

2013. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!