Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik szám lehet ez? (nagyon...

Melyik szám lehet ez? (nagyon hasonlít egy rész belőle egy másik régebbi számra, de nem tudok rájönni melyikre)

Figyelt kérdés

Demi Lovato Heart by heart című számáról van szó

http://www.youtube.com/watch?v=kU_XYLVrTZk


és van benne egy rész pontosan: 46-56-ig, ami nagyon emlékezetet egy RÉGEBBI számra, ahol ugyanígy "rázendít" a refrénre, de nem jut eszembe hogy melyik szám lehet az amelyikre ennyire emlékeztet


tudom, hogy nem könnyű meghatározás, de esetleg valakinek nem rémlik?



2013. szept. 22. 20:07
 1/2 Mia_may ***** válasza:
Believe in me?
2013. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem, ez nem az:/ nem hiszem, hogy demitől volt az a szám is, hanem inkább valami evanescene, linkin park, paramore vagy valami hasonló bandától szerintem

meg valami olyasmi is rémlik, hogy mintha egy filmhez írták volna, de nem vagyok benne biztos


azon a részen a dallam nagyon emlékezetet egy másikra de egyszerűen annyira zavar hogy nem tudom melyik az://

2013. szept. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!