Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Neked mit jelent egy kedvenc...

Neked mit jelent egy kedvenc zenekar, énekes? Mikortól válik kedvenceddé?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel hogy kinek mikor jön el az hogy egy együttes a kedvence legyen, hány számot kell ismerni ahhoz, kell-e ismerni a nevüket, még több infót, és igy tobább...

Magyarul te a kedvenc együtteseidet mennyire "ismered"?



2013. szept. 23. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Az egyik kedvenc zenekarom a Slipknot. Tudom pár tag nevét, héány infót róluk, valamint a bandáról az úgymond "legfontosabb" adatokat, és pár érdekességet. Számomra az kellett ,hogy kedvencek legyenek, hogy a legtöbb számuk tetszen, a technikai részen leglaább nagyon jók legyenek, valamint képesek legyenek újítani, nem leragadni. Ez sikerült, mindegyik albumukat nagyon szeretem, koncetre sajnos még nem mehettem, de régi vágyam.

2013. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy megosztottad ezt velünk :)
2013. szept. 23. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, mióta szeretem őket. 12 éves voltam, mikor megszerettem a Bon Jovi zenekart, akkor tényleg minden létező információt tudtam róluk, mert abban a korban voltam, amikor ez fontos a gyerekek nagy részének. Most már csak nagy vonalakban követem az eseményeket velük kapcsolatban (nem olvasok el minden hülye pletykát, hanem azt, hogy végül is mi lett az egész dologból, stb.) A zenéjüket a mai napig imádom.

Akik később lettek a kedvenceim, azokról tudok főleg zenei dolgokat, illetve ilyeneket, illetve bandatörténetet, meg ilyeneket, de a magánéletükről csak nagyon nagy vonalakban tudok, például, hogy az énekesnek van gyereke, de nem tudom, hogy hány, nem érdekel, stb. Inkább az interjúk érdekelnek, nem a pletykák, tehát ahol a tagok maguk nyilatkoznak, mesélnek érdekes adatokat, hallok az aktuális lemezről, stb.

Bon Jovis pólóm van, róluk poszterek is, meg mindenféle, voltam külföldön koncertjükön, stb. A többi kedvencért külföldre nem utaznék, de voltam koncerteken, de mondjuk szívesen járok mindenféle koncertre, nem csak a kedvenceimére. A kérdés inkább az, mikor veszi észre az ember, hogy valaki a kedvence lett. Néha egyszer csak azon kapom magam, hogy valakit sokat hallgatok. :D


Amúgy ez egy király kérdés.

2013. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A 2. bekezdésben elég hülyén fogalmaztam, bocsi.
2013. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, és ha ez is kérdés: számomra fontos a jó zene, és a komoly szöveg is, nem bírom az olyan dalokat, amelyek nem szólnak semmiről.
2013. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is a választ, jó olvasni ki mit gondol erről, mennyire lesz "fan" ha úgy tetszik

még nyugodtan válaszoljatok a kérdésre többen is

2013. szept. 24. 23:28
 7/11 anonim ***** válasza:

1.amikor nem telik el úgy na, hogy ne hallgassam a zenéjüket

2.amikor ha nincs rá lehetőségem hiányzik

3.amikor rájövök, hogy szeretem az összes számukat (a kevésbé jókat is)

4.amikor elkezdek gyűjteni mindenféle infót róluk

5.amikor reagálok az őket ért támadásokra, jogos és kevésbé jogos támadások esetén is "védem" őket.

6.amikor szomrú leszek az őket ért támadások miatt

7.amikor egyre többet nézem keresgélem a róluk készült képeket, videókat, interjúkat stb minden érdekel velük kapcsolatban


Egyébként ezen pontok jó része nem csak a kedvenc zenekarra igaz, lehet ez kedvenc színész, sportoló stb.

Én így rajongok. :-)


Nekem 2 ilyen kedvencem van, egy zenekar és egy sportoló


Metallica és Fernando Alonso

2013. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Számomra az a lényeg, hogy adjon nekem valami olyat, amit egyik másik sem tud. Érintsen meg, szóljon hozzám.Rengeteg zenét, és rengeteg zenekart hallgatok, de ez csak a Within Temptationnak, a Nightwishnak, és Tarjának sikerült. Ők hárman azok, akiknek a dalai nekem többet jelentenek a zenénél, ők a lelkem.
2013. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A válaszokat olvasgatva még1x hozzászólnék, mert azon gondolkodtam, hogy rám sok dolog igaz, amiket fent felsoroltak, mégsem vagyok rajongója X előadónak. De engem alapból eléggé érdekel a könnyűzene története, olyasvalakikről is tudok infókat, akik annyira nem is érdekelnek. Arra jutottam, hogy annak vagyok a rajongója, akinek 3-4-nél több klipjét megnézem. Persze kérdés, hogy valakinek csak egy lemeze van-e és ahhoz 4 klipje, mert akkor hiába ismerem az összes klipjét, nem olyan, mint pl. a fent említett Bon Jovi, akiknek eddig 17 lemezük van. De én valamiért nem szeretem a klipeket. Nagyon kevés olyan van, ami tetszik, egyszerűen valahogy nem jön be ez a műfaj. (Persze azért van egy-kettő király.) Ha valakinek ennek ellenére a klipjeit nézem, és jó sokat, na, az az illető elmondhatja magáról, hogy nagyon szeretem.
2013. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi és még nyugodtan szóljatok hozzá minél többen.

Akkor én is leírnám a saját kérdésemre a válaszomat.

Minimum 4-5 számukat kell ismerjem hogy bekerüljön az az együttes a kedvenceim közé, de ennél jóval több szokott lenni.Még olyan nem volt hogy minden egyes számukat meghallgattam volna, még tartogatom későbbre :DD Klipeket nem annyira szeretem, nem sokat láttam a kedvenceim közül. AZok akik bekerülnek a kedvencek közé azokat szerintem életem végéig hallgatni fogom, nem mint a többi tucatzenét. Kedvenceim amúgy a Queen, Keane, The Script, Eros Ramazzotti, Coldplay, és még hasonlók na :)

2013. okt. 12. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!