Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Diszkósok! Ti talán sok...

Diszkósok! Ti talán sok eltérő műfajt hallgattok?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallom a disco rajongóktól, hogy a rockerek azt hiszik, hogy csak a rockzene a jó, és semmi más, és ez milyen beszűkült látókör. (Amúgy ez nem igaz, például vannak jó popzenék is, és egyes előadókat én szívesen hallgatok.) Ti a discón kívül milyen más műfajokat hallgattok?
2013. szept. 24. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször disco-ba járok bulizni, de szinte minden stílusból hallgatok zenét. Pl. nagyon szeretem a Beatles-t, Elvis Presley-nek az érzelmes dalait. A Fall Out Boy és a McFly régi nagy kedvenceim. Van egy pár AFC szám, amiket szeretek, illetve Belmondo és a Bermuda, tőlük főleg a London-t szeretem, mert mindig annyira jó hangulatom van tőle és szép emlékek fűznek hozzá. Nemrég kezdtem el hallgatni One Republicot. Tudom a COD nagyon felkapott, de én már az Emlékezz rám 1. megjelenésétől kezdve hallgatom őket és majdnem minden számukat szeretem is. Punnany Massif szintén nagy kedvencem. De annyi előadó van még, akiket szeretek, hogy hosszú lenne felsorolni. Pl vannak olyan swing zenék, amiket bírok, mert megtetszettek a filmekből. Reggae zenéket is hallgatok, latin zenéket. Sok mindent :)
2013. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, tényleg változatos zenéket hallgatsz, de az az igazság, hogy épp ezért talán nem is Te voltál a kérdés elsődleges megszólítottja. Vannak, akik úgy diszkósok, mint mások rockerek. :D De köszi.
2013. szept. 25. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem mire, illetve kikre gondolsz :) Azért írtam, mert én csak disco-ban bulizok. Azok a disco-sok, akikre te gondolsz leginkább Disco S'hit, electro, house, pop és rap zenéket hallgatnak, legalább is az én ismeretségi körömben. Így jobban belegondolva elég egysíkú...
2013. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen, de az, hogy diszkóban bulizol, az más. Én most a műfajra gondoltam. Én már nem is tudom a különböző diszkó zenék közti különbséget amúgy. Köszi a válaszod, de jöjjenek mások is.
2013. szept. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!