Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy a "zenei"...

Miért van az, hogy a "zenei" fesztiválok nem is a zenéről szólnak mostanában?

Figyelt kérdés
Ki van még hasonló véleményen? Én részemről eléggé visszataszítónak tartom, átlagos fiatalként, ha legtöbben azért mennek el egy fesztiválra, hogy minél több pénzt elb*sszanak piára? Nem vetem meg a piát, nem azt akarom ebből kihozni, én az anyagiak miatt nem viszem túlzásban..nem azért dolgozok hónapokon keresztül(ez a jobbik eset..másik, hogy apu dob neked 100ezret, oszt mennyé' a VOLT-ra és költsd el.), hogy 4 nap alatt annyit igyak, amennyit átlag ember megiszik 1 hónap alatt. Én főként akkor megyek, ha van 1 jó fellépő, és ha jólesik, iszok mellé. Konkrétan az zavar ezekben a dolgokban, hogy a hozzám hasonlók számára ez eléggé rontja az hangulatot, például idén, inkább nem is részletezem melyik fesztiválon, jól a tömeg közepén foglaltam helyet, és ott is hallottam hasonló mondatokat, hogy "amúgy kik ezek?" stb. Na most nem feltétlenül leszek ezektől idegbeteg, de az ilyen az minek van ott? folytathatnám, de hosszú lenne...
2013. szept. 25. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, ha valami divathely lesz. Egyébként hozzátenném még ehhez, hogy ezek a személyek tudjuk a szexhez is hogy állnak.
2013. szept. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!