Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire jó a Soundsation...

Mennyire jó a Soundsation MJG-200 CE gitár szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy gitárom mert pár éve megtanultam magamtól gitározni, mert eléggémuzikális vagyok. De most szeretnék egy elektroakusztikus fémhúros gitárt. Több helyen is zenélek és most belépek majd egy másikba is, amihez jól szól az elektromos. Így mindenképp ilyesmit szeretnék. Szerintetek jó választás? Ha van jobb ötleted akkor légyszi linkelj, csak azért ne túl extrát!! :)

Köszi: R



2013. szept. 26. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A Soundstation tipikusan mint gagyi hangszereket gyártó márka él a köztudatban. Biztos ki lehet fogni az ilyenekből is egy-egy jobb darabot, de sajnos nem az a jellemző.

Mondjuk ezek nem olyan vészes árúak, de szerintem már normális minőségűek:

[link]

[link]

2013. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Soundstationról még semmi jót nem hallottam. Elég gagyi márka, ne számíts semmi jóra. Inkább áldozz rá kicsivel többet, és vegyél egy Cortot!
2013. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. okt. 1. 19:16
 5/5 Petrickson válasza:

szerintem meg igenis jó a ez a gitár amit kérdeztél. ;)

Az ne mondjon véleményt aki nem játszott még ilyenen.

2015. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!