Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rajtam kívül senki sem szereti...

Rajtam kívül senki sem szereti a Metált vagy a Hardrockot? O. o

Figyelt kérdés
Mint pl.:Black Veil Brides, As I Lay Dying...stb

2013. szept. 27. 10:07
1 2
 1/18 Clairvoyant ***** válasza:
100%
Azért pármillióan biztos vagyunk a világon, akik szeretik ezt a zenét...
2013. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Metál szinte bármi jöhet,Hardrock meg kis mennyiségben de az is jöhet.
2013. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagyon maiakat nem szeretem, de ilyesmi hogy Black Sabbath, Acid Bath, Metallica, Disturbed, Slot, mindig jöhetnek.
2013. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De,en szeretem a pavak helyett is...
2013. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ^^ És az 1-nek: Tudom :D csak azért kérdeztem mert unatkozok :D meg persze azért, mert beszélgetőtársakat keresek ^^ :D XD
2013. szept. 28. 22:15
 6/18 Blackmetalmate666 ***** válasza:
74%
Hát én a Bvb-ét nem sorolnám egyik kategóriába se; érzelgős, igénytelen, emósok akik nem értenek a zenéhez.Olyan riffeket tesznek a zenéjükbe amik nem valók oda.Az énekes meg ha próbál úgy tenni mintha hörögne, elsőre látszik, hogy gőze sincs, hogy mit is csinál és hogyan kell.A másikat amit írtál nem ismerem de szerintem az is valami életunt emós zene lehet..hallgass inkább igényesebb zenéket szerintem... :D
2013. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az As I Lay Dying egy elég jó metalcore banda.
2013. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az biztos! Az egyik kedvenceim ;) :D :)
2013. okt. 5. 11:11
 9/18 A kérdező kommentje:

A 6-osnak: A Black Veil Brides NEM EMÓS!!!!!!! És mindenkinek más a stílusa szóval menny csak vissza a b*z| kis barátidhoz, és az As I Lay Dying pedig kicsit sem öltöznek feketébe -.-" Ha vennéd a fáradságot, és megnéznél egy klippet, akkor máris tudnád, hogy milyen jók! És csak hogy tudd a Black Veil Brides egy szuper jó banda, sőt inkább egy nagy család! Annyira szeretik egymást mintha már szinte 5 testvér lenne (szerintem...) ... És Andy nagyon is TUD hörögni. Ha majd te is megtanulsz, akkor már mondhatod! Jó?! Ja de ne torokból! Andy NORMÁLISAN csinálja amit csinál! Szóval ne szúrd le mások stílusát! Például a suliban is ezért közösítettek ki... Ezért nincsenek barátaim... Csak azért mert én már ott tartok a "fejlődésben" ahol ők sohasem fognak! Imádom a metált, a hardrock-ot és a hasonlókat is, és tudom hogy mennyit jelent egy barát! A barát egy nagy szó. Kivéve azoknak a páwáknak akiknek van úgy 100 jó fejnek tartott haverja, és egyik sem állna ki érte... Részben ezért is írtam ki ezt a kérdést, hogy NE érezzem magam különcnek...


Ashley szerintem amúgy meg tök rendes és megértő, ha nem azt vesszük hogy ennyire csajozós típus... Azért ő sem csak erre tud gondolni... Vegyük példának ezeket a mondatokat:

"Az öngyilkosság az egy végleges megoldás egy ideiglenes problémára.”


“Az öngyilkosság nem gyávaság. Elmondom mi a gyáva dolog: annyira bántani az emberek, hogy azok véget akarnak vetni az életüknek.”


“Az emberek lehet, hogy utálnak azért, amiért különbözőek vagytok, és fel meritek vállalni magatokat, azzal, hogy nem éltek a társadalmi normáiknak, de ők csak szeretnék, hogy ilyen nagy bátorságuk legyen, hogy megcsinálják ugyanezt.”


“Soha ne vadássz szándékosan a szerelemre, a szeretetre és a figyelemre, mert ezek csak akkor jól megérdemeltek, ha maguktól jönnek.”


“Az élet jó, az élet szép. Mindig szeress, és soha ne utálj. Szegd meg a szabályokat, legyél különc. Ne az agyadra, hanem a szívedre hallgass.”


“Ha furcsának hívnak, akkor az olyan, mintha limitált példányszámúnak hívnának. Ez azt jelenti, hogy ezeket a kis dolgaidat az emberek nem látják olyan gyakran.”


“Vegyél egy mély levegőt. Ez csak egy rossz nap, nem egy rossz élet.”


IGEN! EZEKET Ő MONDTA!!! Szóval te ne gyere nekem ezzel a hűdeokosvagyoknézd! dumával, oké?! Pedig igazából de egy h*łye s*ggf€j, ßüđös lezß|/ßuz| vagy. Csak hogy tudd az igazságot... Na most írj vissza, ha mersz!!!

2013. okt. 5. 11:33
 10/18 Blackmetalmate666 ***** válasza:
30%
Nekem rohadtul mindegy milyen EMÓS zenéket hallgatsz.Megválaszoltam normálisan a kérdésed és még csak nem is szidtalak mint te.De leszarom.Amúgy megértem miért tartanak "különcnek"...ekkora köcsögöt én is annak tartanák :D Ha meg azért írkálsz ide, hogy "ne érezd magad különcnek" akkor menj más témájú oldalra szerintem.Amúgy a zenéhez visszatérve van akinek szégyelnie KELLENE amit hallgat, de mégsem teszi, és van aki igényesebb zenéket hallgat és nincs mit szégyelnie.És igen tudok hörögni és nem torokból hanem normálisan.Ennyit erről EMÓS :D
2013. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!