Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell "rock-sikítást"...

Hogyan kell "rock-sikítást" csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretném megcsinálni azt amit Adam Lambert tud. Pl. amit a born to be wild végén csinált az American Idolban. Énektanár szerint olyasmi a hangszínem mint Rihannának (csak ugye képzetlen). Tehát elméletileg tudnék valami olyasmi hangot kiadni mint amilyet Adam, csak nem tudom hogy hogyan kell.

2013. szept. 27. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Adam nem tanulta, tudja! Sajnos szerintem maximum utánozni lehet, de ugyan úgy nem. Az Ő hangja jobb mint mondjuk F.Mercury-é volt (remélem jól írtam), nem hiszem hogy bárki is jobb lenne, vagy megtudná csinálni amit Ő.

Nem kell elkeseredni, nem lehet mindenki Adam Lambert, biztosan vannak már énekes dolgok amik jól mennek, ha nem tudsz sikítani ne erőltesd, inkább mást énekelj és ne pazarold a tehetségedet olyan dolgokra amik nem mennek.

2013. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Más Énekes dolgok
2013. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Adam kivételes tehetség :) Fel is nézek rá ^^ Csak vmi olyasmi hangot szeretnék kicsikarni mert tervezgetem hogy mondjuk 1-2 éven belül jelentkeznék az X-faktorba és a Feeling good-ot szeretném elénekelni Adam verzióban és annak a végén is van egy elég húzós hang ami sztem kijönne csak a technikáját nem tudom, hogy hogyan kellene valami olyasmit kiadni anélkül hogy elmenne a hangom :)
2013. szept. 29. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Első: miért gondolod, hogy Adam jobb, mint Freddie? Nem kötekszem, csak érdekel.
2014. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!