Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zeneműfajba tartozik...

Milyen zeneműfajba tartozik bele az Imagine Dragons-tól a Radioactive?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
és milyen hangszerek vannak benne?
2013. szept. 29. 13:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne. Szerintem Főleg pop,(persze a jó fajtából) de én úgy vettem észre, hogy sok különböző műfaj ötvöződik a dalaikban! Pl.:dubstep, folk, elektro, hip-hop, még talán klasszikus is. De mindenképpen a folk és a pop dominál!... És mindezt nagyon ügyesen rakják össze, nagyon jól megférnek egymás mellett ezek a műfajok az Imagine Dragons kezei alatt! Látszik, hogy maguk a zenészek is nagyon egymásra vannak hangolódva ami egy zenekarnál csak jó lehet! Remélem, hogy a későbbiekben sem veszítenek a lendületükből, profizmusukból, mert nagy szüksége van a mai zenének, és a világnak ilyen vérfrissítő és igényes, profi együttesekre, mint az Imagine Dragons! :)
2013. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
30%
drágáim, beírjátok a wikipédiába és annyi.
2013. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
100%

A rock LEGLÁGYABB fajtája, RENGETEG pop és electro

beütéssel és némi folkal!

2013. okt. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Indie Rock
2013. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!