Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen slide gyűrűt vegyek...

Milyen slide gyűrűt vegyek barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan lesz szülinapja a legjobb barátomnak. Gondolom kitaláltátok, hogy gitározik, és ezt gondoltam neki ajándékba. A gond az, hogy nem értek a gitárokhoz, erről pedig még annyit se tudok, mint magáról a gitárról.

Az áruk kb ugyanaz, de van pl üveg, krómozott acél, krómozott sárgaréz, és van kis és közepes átmérőjű is.

Én most férfiasan bevallom elvesztem ebben a sok fajtában. Gondolom mindegyiknek megvan a maga hangzása. Kérlek segítsetek megtalálni ami nekem kell :) Haverom rock és metál vonalon mozog, de igazából mindent eljátszik, ami megtetszik neki.

Kérlek mielőbb válaszoljatok, mert hétvégén esedékes. Köszönöm :)



2013. szept. 30. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazság szerint rock de különösen metál zenében nem használnak slide gyűrűt.

Hogy meg milyet vegyél... Amilyet szeretne, de azt meg csak ő tudhatja.

Nyilván mindegyik fajta használható.

Szerintem valami egyedi pengető jobb ajándék akkor már.

2013. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt már én is megtudtam, hogy nem használnak slide gyűrűt rock műfajban, de mint írtam, sok mindent hallgat, és játszik, ahol pedig néha elkél :)
2013. szept. 30. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Blues, country inkább a jellemző a slide-ra.

Más-más hangszínűk van, függ az anyagtól és a vastagságtól.


De a legnagyobb gond az lesz, hogy nem fogod tudni a méretet, ez mindenkinek egyedi, hogy mekkora érződik kényelmesnek. Lehet, hogy örül neki, mint ajándéknak, de semmi garancia rá, hogy jól tudja majd használni...

2013. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!