Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Directionerek! A srácok ma...

Directionerek! A srácok ma bejelentették egy videóban hogy november 23. -án 1D Day kerül megrendezésre. Nem tudok angolul, ezért nem értettem a videót sem. Valaki megmondaná hogy mi is ez pontosan? Megköszönném!

Figyelt kérdés
One Direction, 1D Day,zene

2013. okt. 2. 21:00
 1/3 *Gabriella válasza:

Bár nem vagyok Directioner, a honlap szerint az 1D nap "egy izgalmas lehetőség mindenki számára, hogy részt vegyenek egy egyedülálló globális eseményen, amely egy exkluzív betekintést jelent a One Direction életébe - és a körülöttük élőkébe. Az 1D nap egy hét órás folyamatból áll amelyet élőben forgatnak. Szerepelnek pl. híres vendégek is." Az elkövetkező 7 hétben lehetőséget kapsz, hogy részt vehess a napon. "Show ideas, to creating your own videos." Ihletet kell adni. (Kezdhetnéd egy új One Direction találmánnyal.)

Ezt tudtam összerakni. Remélem, segítettem.

2013. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2013. okt. 4. 07:07
 3/3 anonim ***** válasza:

November 23-án 7 órán át livestreamelnek a fiúk egy TV stúdióból, meghívnak hírességeket is és tulajdonképpen azt csinálják,amiket a fanok ajánlanak. (nem csak programajánlót lehet beküldeni mondjuk Twitteren,hanem ha fan videót csinálsz,lehet,hogy bevágják) :)


Csak azt nem értem,hogy több millió nézőt hogy fog elbírni a livestream...


Ja és további infokat folyamatosan közölni fognak.

Esetleg Facebookon a 1D-fan oldalak segítenek majd lefordítani.

2013. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!