Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen egy átlag diszkó?

Milyen egy átlag diszkó?

Figyelt kérdés

Átlag alatt azt értem h cigi kint, pija bent de csak 16+nak, beleépö csak ID kártyával, több terem, 1 DJ, meleg, mindenki csókolózik, fiúk felkérik a laányokat táncolni.

Igazaáboól amiket felsoroltam baraátnömtöl hallottam, de én még nem voltam diszkoban, majd vele megyek :) csak kicsit izgulok, jo ez egyaltalan?



2013. okt. 2. 21:18
 1/8 anonim válasza:
úgy menj hogy kissé részeg vagy :D ez segít abbban hogy felszabadult legyél. kb olyan a diszkó ahogy barátnőd leírta
2013. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15 evesen? khm, hat nemtom... nekem lenyegeben eleg h tancolok zenere, mar attol felszabadultabb vok es orult leszek kicsit (ertsd: nincs kulonbseg akozott ahogy viselkedem pijaval v anelkul sztem xD)
2013. okt. 2. 21:29
 3/8 anonim válasza:
Egy atlak buli az fos..... nem atlag buli kell oda hanem tuti buli mert ha pia van akkor jokedv is van , de lehet pia nelkul i jo kedved de az nem ugyan az ... egy atlag buli egesz unalmas van aki azt is szereti de ha egy picit feldobod a tarsasagot wooow ... szuper buli lesz belolle
2013. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Az a szerencsem h romaniai vagyok es itt meg van engedve az h bent cigizhess a diszkoba a parkba az uton akar hol stb stb .... :P
2013. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
en azt nem hivom szerencsenek, latszik h semmi fogalmad arrol te mit teszel magad ellen es az egesz fold ellen...eleg szomoru
2013. okt. 3. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Irigyellek romániai lakos ebben, utálom hogy a disco üres, mert mindenki kint cigizik és én is utálom, ha kimegyek nagy a tömeg és lemaradok egy csomó jó zenéről. :/ :D
2013. okt. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hat igen .... az nem jo ;) de it nagyon szuper bulik vannak , s nm kell kimenj az utszara gh cigizhes :) nalunk sokkal masabb minden ! s en nm vagyok kornyezetvedelmes :DDD
2013. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mindenit! Diszkó helyett inkább olvassatok.
2014. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!