Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szertenék egy dalt írni,...

Szertenék egy dalt írni, mivel tudom felvenni, vagy, milyen programok vamnak, ahol, szerkeszteni tok egy dalon, vagy egy olyan program, amibe beilleszted a számot és pl egy szót, meghosszabbítasz?

Figyelt kérdés
Mivel ez csak egy kis hobby nekem, mer még csak 12 vok, nem fogok elmenni stúdiókba, mertt ez lenne az első dalom, de úgy érzem, hogy jó. A szobámba szeretnék csak valami programot, vagy, amivel felkell venni. Van laptopom, amire rálehetne telepíteni a programot, légy szives írjatok minnél többen!

2013. okt. 4. 22:53
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nem szeretnélek eltántorítani ettől, nagyon jó ötlet, de szerintem várj még 2-3 évet. Egy laptoppal ezt nem lehet megcsinálni. Ahhoz, hogy szép minőségben, hibák nélkül felvegyél egy dalt, ahhoz stúdió kell, vagy legalább is egy stúdió mikrofon, ami nem olcsó mulatság. Még egyszer mondom, nem akarlak eltántorítani ettől, nagyon jó, hogy ilyen fiatalon ilyen ambícióid vannak, de szerintem ha igazán akarod akkor megéri várni. :)

2013. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!