Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki nem tud nekem olyan...

Valaki nem tud nekem olyan programot mondani amelyike lehet jó zenéket csinálni? Pl. : Telefonon vagy Gépen (? )

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a jó zene csinálás nem úgy megy, hogy egy programban valamiket nyomkodsz minden komolyabb hozzáértés nélkül, és kész is. És nagyon nem a programtól függ. Azok a programok, amikkel az ismertebb és jónak tartott elektromos zenéket készítik, bizony egyáltalán nem olyan egyszerűek... Amúgy ez csak az én véleményem, de szerintem a tényleg igazán jó zenéket nem számítógépes programokkal csinálják, hanem meglepő módon hangszerekkel :D
2013. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Telefonra: FL Studio Mobile - [link]

Android-ra jelenleg ez a legjobb zeneszerkesztő, sokkal egyszerűbb, mint a számítógépes változata, mivel nincs benne annyi lehetőség, viszont egy kezdő számára tökéletes, vagy arra, ha utazás alatt szeretnél összeütni valamit, amit otthon a számítógépes FL Studio-ban még tovább csiszolhatsz majd.

2013. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinted van értelme ennek, most komolyan? 1,5 év alatt eljutottam arra a szintre, hogy ki merem postolni soundcloud-on a zenéimet.

Telefonon mégis mi értelme lenne ennek az egésznek?

2013. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ableton
2013. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!