Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi esélyt adtok rá, hogy...

Mennyi esélyt adtok rá, hogy én is tudok majd így gitározni?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék tanulni gitározni, de nem ám ilyen alap szinten, nekem ez a célom:

http://www.youtube.com/watch?v=s4sg-nzKFIQ


Hogy így tudjak gitározni!

Mennyi esélyt adtok nekem? Gondolom ők tehetségesek IS és iszonyú sokat gyakoroltak éveken át.

Én kétlem, hogy tehetséges lennék, énekből meg akartak buktatni. Mondjuk kottázás miatt, de mindegy is. :D


Mennyi esélyt adtok nekem, hogy így menjen majhd a gitározás? mert csak akkor kezdem el, ha nagyon sok %van rá!

Potyára nem fogok kidobni pénzt a gitárra!



2013. okt. 8. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
58 százalék.
2013. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

50 százalék, vagy igen, vagy nem :P

Na jó, viccen kívül tényleg bárkinek van rá reális esélye, hogy eljusson ilyen szintre, de mint ahogyan azt írtad, ahhoz nagyon sokat kell gyakorolni, és a legtöbb embernél itt bukik meg a dolog, nincsen elég kitartásuk. Attól még nem kidobott pénz, amit gitárra költesz, hogy nem leszel ennyire profi, attól még játszhatsz jól és lelheted örömöd a zenélésben.

2013. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43,6 %
2013. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan mind a tíz ujjad ,akkor elég nagy esély van rá.
2013. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

0% esély van rá a hozzá álásod alapján bát lehet hogy tévedek de "énekből meg akartak buktatni" ez nem a legjobb előjel és nem azért mert gondolom olyan hülye vagy hogy megbuktassanak hanem mert lusta vagy :(

"mert csak akkor kezdem el, ha nagyon sok %van rá!"

nem az a lényege a gitározásnak hogy megtanulsz eljátszani valami nagyon komoly számot... hanem hogy magadat és a környezetedet szórakoztasd.

gondolj bele megérné olyan dolgot csinálni évekig amit nem élvezel napi 2-3 órát csak hogy elmondhasd "tudsz gitározni" na mind1 gondolom már nem fontos a kérdés de azért válaszoltam


ui. le lehet pontozni nem érdekel

(nem arra való az a gomb hogy negativot értékelj ha nem tetszik a válasz nem hiába a hasznos szó van ott és a válaszom szerintem hasznos volt)

2014. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!