Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fogástáblázatot keresek...

Fogástáblázatot keresek klarinéthoz?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jó:

[link]

Bal oldalon van a fogás, először kiteszi a standard fogást és ha van másik azt is megnézheted alul a számmal, közben mindig feladatokat ad fel hátha van kedved játszani.


[link]

Ez sem olyan jó bár nem olyan felhasználóbarát.


Az a probléma szinte az összes fogástáblázattal ezeken kívül, hogy össze vissza írja ha egy hangnak több fogása is van úgy hogy pl elsőnek egy értelmetlen fogást ír amit senki sem használ, aztán lehet kitalálni hogy melyiket tanulja meg az ember, hogy rögzüljön be.


Ha van még valami kérdésed írj nyugodtan privátot :D

2013. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*Ez sem olyan rossz

Az előbb elírtam :)

2013. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most ahogy nézem ezek sem mindig a legkézenfekvőbb "hivatalos" fogást dobják ki először ugyhogy ahol nem (az első link alapján):

E3 2. fogás a hivatalos

B4 2.

És a felső regiszterben (C#6-tól) én több hangot is máshogy tanultam, de itt nem tudom mi a legelterjedtebb.

2013. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Régebben klarinétoztam és most újrakezdtem. Csak nincs tanárom. De ezekből már elboldogulok...remélem. :D
2013. okt. 17. 12:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!