Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nehéz gitár darabokat, tabulat...

Nehéz gitár darabokat, tabulatúráról (pl. : Sungha Jung, Joe Bonamassa, komolyzene) Hogyan tudom a leggyorsabban, leghatékonyabban megtanulni?

Figyelt kérdés
Már rég óta gitározok, viszont eddig tanár segítségével. Elég jól is játszok, de magamtól még komolyabb számot nem sikerült kigyakorolnom. Könnyebb, zömében akkordos, barrés stb. számokat simán kirázok, viszont egy ilyen Sungha Jung: River Flows In You már nagyobb falat. Magát a technikai részét meg tudom tanulni, csak valahogy a sebessége, a hangsúlyok és az az idő ami alatt megtanulom (már elkezdtem de sok időbe fog telni, előre látom) nem mindig korrekt. Jó, az időt elnézhetjük, mert abból hál' istennek van, viszont maga a sebesség, a hangsúlyok, és az ilyen apróbb kis finomságok, amik a videoból nagyon nehezen szűrhetők le, sajnos olykor hiányzanak.. Pedig éjjel nappal gyakorolom 3 hete, de még mindig lassú, pontatlan, és alig hangsúlyos. Viszont csak ezekkel a darabokkal fogok fejlődni, ezt tudom. Valaki tudna valamifajta tanácsot, instrukciót vagy valami hasonló dolgok mondani, linkelni, tanácsolni amivel hatékonyabbá tehetem a tanulási folyamatom?

2013. okt. 10. 18:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!