Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani olcsó-közepe...

Tudnátok ajánlani olcsó-közepes áron hangfal szettet (mélynyomóval)?

Figyelt kérdés
példáúl ha jól felhúzom a hangerőt akkor ne recsegjen,jól szól és tényleg jó, amiben jónak kell lennie.

2013. okt. 12. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen fajta van: Logitech LS–21 2.1 szerintem elég olcsó, én számítógéphez használom egy kb. 12 m2 szobában nekem kb egy 20-25% alkalmas hétköznapi használatra, most lesz 3 éves akkor még 6000ft volt tescoban, jól bírja, ha nem rossz minőségi zenét hallgatsz akkor nem recseg maximum ha teljesen felcsavarod és nagyon durva a zene, én szinte mindig 320kbs zenét hallgatok és azok nem recsegnek, ajánlom! :)
2013. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, lehet, hogy még 20% sem kell, sőt biztos :D elég gyakran hallgatok hangosan zenét majdnem, hogy maxon és még mindig semmmi baja, néha ha megrugdosom a vezetékek rosszul érintkeznek a kicsik nem szólnak, de még egy rúgás és jó :DD
2013. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és valami jobb, mert általában van buli és kell jó hangminőségű zene, a vezeték pedig kényes téma, és nem felt a legjobb ha ilyen hibái vannak
2013. okt. 21. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
3 év kemény használat után egy apró érintkezéi hiba, ami valószínűleg a felhasználó (én) hibámból adódott.. ismerőseim osztálykirándulásokon, kisebb házibulikban (10fő) ilyeneket szoktak használi. Bocsi, de nekem csak ilyen van a többiről nem tudok véleményt mondani, de egy nagyobb házibuliba nem is 6000ft-osokat használnak hanem biztos ismered ezeket a bazi nagyokat xd
2013. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!