Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MI A ZENE CÍME? (Többi lent!...

MI A ZENE CÍME? (Többi lent! XD előre mondom ne nézzetek hülyének xD)

Figyelt kérdés
Van egy szám nem tudom mikori de nekem már kicsit régibb (nem biztos.. xD).. xD Nem jut eszembe a címe. Már próbálkoztam beírni azt a szöveget ami gyakran ismétlődik benne (azt hiszem), de nem emlékszem arra se pontosan és az angol tudásom kicsit szar.. xD Valami: So gave you heart vagy So give yeah ha! xD csaj énekli ezt a részt azt hiszem és mondja még, hogy The big time vagy nagyon szar az angol tudásom és a hallásom xD. Aki tudja mondja el pls! :D Tudom kevés az info. de többet nem tudok. Előre is köszi a válaszokat. :D

2013. okt. 16. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem erre. Amire én gondoltam az kicsit pörgősebb (sok mix-ben volt mármint úgy emlékszem nem mondom biztosra)

Meg asszem a csaj csak a "refrént" énekelte benne a többi az vagy csak zene vagy pasi énekelte. Ezért mondtam hogy kevés az info :(. De azért köszi.

2013. okt. 16. 16:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy részletet is egy mix-ben lehet ez segít: http://www.youtube.com/watch?v=txrYAxqB4uU (bebizonyosodott hogy szar az angol tudásom xD :D) Aki így tudja az írja pls! :D
2013. okt. 19. 13:01
 4/5 A kérdező kommentje:
17:14-nél* bocsi ez lemaradt.
2013. okt. 19. 13:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Na megtaláltam. xD Akit így utólag érdekel a szám címe annak, tessék: http://www.youtube.com/watch?v=icvr7hVtSgQ.
2013. okt. 19. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!