Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki alapítana velem metálze...

Valaki alapítana velem metálzenekart Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés

Bocs, hogy ide is írok, de mindent meg kell próbálni. Naszóval, széles műfajkörbe érdekelt vagyok, de heavy, thrash, groove (esetleg death, de ahhoz be kéne gyakorolnom a hörgéses vokalizálást) lenne a tuti. Vokalistaként megpróbálnék érvényesülni. Nem tanultam énekelni, meg nem feltétlen a legjobb a hangom, de írok dalszöveget, gitárral a kezemben kijöhet jópár riff, de legpozitívabb lenne bennem az, hogy lélekkel csinálnám, bármit beleadnék.

Inspiráló zenekarok egyes műfajban

heavy: Maiden, Priest, Sabbath, Disturbed (nem klasszikus, és lehet, hogy "nu", de szerintem nagyon jók.)

thrash: Exodus (#1 helyen bárhogyan...), Slayer, Anthrax, Sodom, Kreator, Metallica, meg még néhány

groove: Pantera, Sepultura, L.O.G.

death: Death, Obituary, Deicide, CC, Suffocation, Necrophagist, Dying Fetus, Nile, stb.

bárkit aki hangszerrel játszik és érdekelné, írjon, fontos!



2013. okt. 18. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Vonósnégyes másodhegedűst, brácsást és bőgőst keres.
2013. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!