Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet saját cd-t...

Hogyan lehet saját cd-t készíteni?

Figyelt kérdés

Hogya lehet saját cd-t készíteni?

Mennyibe kerül?

És hogy lesz egy ember külföldön is híres?


2009. nov. 11. 20:08
 1/7 Thurston ***** válasza:

1. Bemész egy stúdióba és feljátszod a hangszereket meg az éneket.

2. Attól függ melyik stúdióba mész. De általában a hivatalos honlapokon megtalálod az árakat.

3. Ha jól szopik. Emellett pedig van gyomra ahhoz, hogy végigmenjen az összes nagyobb zenei magazin és csatorna főszerkesztőjén.

2009. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer találkoztam egy nővel, akinek tinédzserkorában felajánlottak egy lemezszerződést. Minden számát megírták helyette, neki csupán félmillió forintot kellett volna kicsengetni... Külföldön pedig nem leszel híres, ezt az álmodat most add fel.
2009. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy hogy gondolsz egyet csinálsz egy cd-t, elpasszolod valahogy és hopp minden szép és jó. Ezzel semmit nem érnél el.


Együttesed van? Először is zenélni kell közönség előtt minél többet, aztán gondolkodj a cd készítésen ha látod hogy kell egyáltalán a zenétek az embereknek. De ha már itt tartanál akkor tudnád a kérdésre a választ is.

Híres is lehetsz... Csak húzzál el ebből az országból minél hamarabb, és ha van eszed, tehetséged és megfelelő ismeretséged akkor semmi akadálya nem lesz.

2009. nov. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem Oldalt mondjatok ahol kivan írva az ár!
2009. nov. 12. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thurston ***** válasza:
Nem tudom ezt miért emelted ki, szerintem abszolút korrekt válaszokat kaptál. Nem tudom mire számítottál.
2010. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A harmadik kérdésedre tudnék csak válaszolni. Ha együttesbe vagy és jól zenéltek akkor igen. Volt már rá példa,hogy teljesen magyar együttes külföldön játszik pl: Blind Myself Fontos, hogy ha külföldön akartok játszani akkor angol nyelven legyenek a dalaitok .
2010. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!