Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hardwell lett a legjobb DJ...

Hardwell lett a legjobb DJ 2013-ban. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem megérdemelte a srác. 25 évesen szép karriert elért.


[link]


2013. okt. 20. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 éve ő a kedvencem és reméltem ő nyer,személy szerint én nem szeretem a trancet bár el ismerem Armin van Buuren jó dj de örülök nem ő nyert (személy szerint Aviccit raktam volna 2.nak )
2013. okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is Ő a kedvencem. Nagyon jól csinálja azt amit csinál. Én is szeretem a trance-t, Arminnal sincs bajom, nem lettem volna elkeseredve, ha esetleg Ő nyer. Avicii-t viszont én nem csípem annyira. Tiesto-t raktam volna a 3. helyre, Dimitri Vegas & Like Mike-t 4.-nek és Avicii-t 5.-nek. David Guetta meg jó lett volna a 6. helyen :D
2013. okt. 22. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ő volt a legjobb és ő is lesz a következő 5 évben. A listáról hiányolom a Sick Individualst,MAKJ-t és Blasterjaxx 71.helye miatt is csalódott vagyok. (Azt, hogy david guetta mit keres a top 10-ben, meg pláne nem értem)
2013. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem én is, hogy Ő lesz az első a következő években! Nagyon jól csinálja, amit csinál!
2013. nov. 3. 17:12
 5/5 kismutyesz_ ***** válasza:
100%
Nekem volt is alkalmam beszélni vele, nagyon jó fej srác.
2013. nov. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!