Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani olyan zenéket...

Tudnátok mondani olyan zenéket, amik ma menők a 10-15 évesek körében?

Figyelt kérdés

Iskolarádiós vagyok, eddig rockot hallgattunk. Az egész iskola dühöng, hogy mi ez a fos (itt majdnem felvágtam az ereimet), "rendes" zenét akarnak, én meg nem vagyok otthon a témában. Ha nem akarom kirúgatni magam a csapatból, kéne vinnem valamit nekik is, és fingom nincs, hogy mire folyatják a nyálukat.

Valami ötlet?



2013. okt. 25. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én a What Does The Fox Say-t megpróbálnám... az most az új őrület. Lassan Gangnam Style szinten van.


Esetleg YouTube-ba beírhatsz olyanokat, hogy Rihanna, Pitbull, etc. és a legfrissebb számokat szerintem nyugodtan kipróbálhatod.


Ja, és van még a most eléggé felkapott (nem éppen iskolába illő, sőt, meg merem kockáztatni, hogy jó ízléssel rendelkező emberek közé sehova nem illő) Robin Thicke szám, ami "Blurred Lines" címmel fut.


További referenciaként nézd meg a Viva honlapján a legutóbbi pár Chart Show-ra felkerült cuccokat.


Ennyi jutott hirtelen eszembe. Egyébként tényleg elég ciki, hogy a fiatalabb korosztályból senki nem értékeli a jó zenét manapság.

2013. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Keresgélek, már van egy kis listám. A Robin Thicke szám meg mentőöv volt, imádni fogják. :) Majd csak lesz valami, én próbálkozok :)

Hát igen, én is eléggé egyedül vagyok mint kb egyetlen rocker az iskolában, de még nincs veszve minden, vannak hasonló zenei ízléssel rendelkező ismerőseim :D

2013. okt. 25. 18:53
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
CSAKAZÉRTIS RÁKENROLL!
2013. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen könnyen menne! De ha nem viszek valamit amit szeretnek, akkor repülök a rádióból és még elvétve se lehet rock szám :<
2013. okt. 25. 20:01
 5/13 anonim válasza:

Rudimental: Waiting all night

Miley cyrus: Wrecking ball,, és We can't stop

Macklemore: Can't hold us

Páva dal

Mr.missh,horváth tamás,raul: beléd estem

Mr.busta: csajozós dal(ok)

2013. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Az normális "zenének" számít amit 5 hónap alatt elfelejtenek?

Mert akkor mindet ajánlani tudok ami tuc-tuc...

2013. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Avicii: Wake me up

Daft punk: Get lucky

Calvin Harris és Ellie Golding: I need your love


Esetleg ebből a mixből is lehet ötletet venni, a videó alatt van egy lista, miket használ fel: www.youtube.com/watch?v=KSWNUMAwo0Y

(szerintem akár tőle is lehet valamelyik mixe, biztos, hogy felismernének több részletet belőle)

2013. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Teletabi zenéjétől, a caramellig mindent, ez való a szutykoknak!
2013. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

TECHNÓT A NÉPNEK!!! RAVING!!!

YAAAAA!!!! ;D

2015. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Velhelo: valami van a levegőben szerimtem ez tuti mindenkinek tetszik.
2015. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!