Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajanlanatok a Death es Amon...

Ajanlanatok a Death es Amon Amarth death metal bandakhoz hasonlokat?

Figyelt kérdés
Kerlek valaszodnal jelold, hogy szerinted melyikhez hasonlit!

2013. okt. 25. 16:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Persze a Death-hez nem nagyon lehet mast hasonlitani.

Nem ugyanaz a kategoria, de eddig az Ouroboros-t talaltam olyannak, ami meguti az altalam felallitott mercet. Igaz az egy technical death metal banda, s azok tobbsege nekem zeneileg sokszor eroltetett, de ok jok.

2013. okt. 25. 16:07
 2/11 anonim ***** válasza:
Nile - nem tudom, hogy hasonlít e valamelyikhez, de minőségi death metált játszanak. (Én magam black metált hallgatok.)
2013. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=d8F3t-F_grc

Van benne szintetizátor is de lényegében hasonló mint a Death,nekem mind 2 zenekar nagyon tetszik.Technikásak,kemények,bár a Bodomnál inkább a melódiákra fektetik a hangsúlyt.

2013. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Deggial:

Koszi a tippet, elkezdtem veluk ismerkedni.

Az elso par perc utan affele progressziv grindcore-nak mondanam. (persze ez csak a sajat meghatarozasom) Erdekes elemek vannak benne, be fogok szerezni toluk egy-ket albumot, de nem teljesen ez az amit keresek. Ha van meg javaslatod, szivesen varom. Koszi meg egyszer.

2013. okt. 26. 02:28
 5/11 A kérdező kommentje:

3:


COB-ot ismerem, bejon. Oket hova sorolja amugy a metal kozosseg? Mert blackes elemei vannak, de megis egyedi muzsikat csinalnak.

2013. okt. 26. 02:32
 6/11 anonim ***** válasza:
COB-ot én a pózerek közé sorolom. :D Komolyra fordítva: Unleashed, Dismember, Obituary, Age of Agony, régi Morbid Angel, Terrorizer, Krisiun, és ha valami lightosabb kell, At The Gates, ezekkel ismerkedj szerintem elsőre, a többit meg úgy is megtalálod magadtól :)
2013. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De ezek a pózerek százszor jobban zenélnek mint a te ratyi mainstream zenekarjaid.

Egyébként Melodic Death Metalt játszanak.

2013. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszi a tippeket!

Es nem osszeveszni, gyerekek!

Ez nem a vallaskritika rovat. :D :D

2013. okt. 27. 02:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Először is: "de"-vel nem kezdünk mondatot. Másodszor: szerintem ratyi az, aki a körmét, szemét festi. Harmadszor: A bodom ezerszer méjnsztrímebb az összes általam felsorolt zenekarnál együtt véve. Negyedszer: tudnék dobálózni egydemós atomtechnikás metal bandákkal is, amiket a kutya nem ismer, csak nem látom értelmét. A zenei tudás és az öncélú matyizás nem ugyanaz! Sokkal többre értékelem személy szerint, ha egy zene egységes, és nem azt hallom ki, hogy ebbe valaki nagyon bűvészkedni próbál. Ötödször: megelőző szándékkal írom: higgadt választ várok, személyeskedés nélkül.
2013. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9:


Akkor remelem neked is ez volt az utolso ilyen kommented, amivel ujra felforralod a srac ereiben a vert.

(Eppenseggel kezdhetsz "DE"-vel mondatot, senki nem harapja le a fejed erte, csak nem tul szep. Viszont elofordul szepirodalmi muvekben is. Szemely szerint kisebb vetsegnek tartom, mint a bp-i nyelvtani betegseget, amikor a szemelynevek ele hatarozott nevelot biggyesztenek, vagy ugy kezdik a mondatot, hogy "Am". Viszont ez nem a nyelvtanora helye. Azt tanuljatok meg a suliban. Mar csak az hianyzik, hogy elkezdje valaki az ekezeteim hianyat a magyar nyelvi hianyossagaimmal magyarazni. :) )


Inkabb segitsetek a kerdesben! Hiszen legalabb megismertethetitek massal a sajat kedvenceiteket.

2013. okt. 28. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!