Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani punk-rock...

Tudnátok mondani punk-rock együtteseket?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Rancid

NOFX

The Bates

2013. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Alvin és a mókusok. szerintem jó
2013. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg jó magyar és külföldi punk banda van! Nem is tudnék kiemelni egyet-kettőt, mert mindenkinek más tetszik. Ajánlom, hogy keress punk válogatásokat (Best of punkrock, stb), és ami tetszik, azok után menj tovább.


Rózsaszín Pitbull punk elemekkel tarkított rockfeldolgozásokat csinál. Bongfoglalásuk már valódi tartalmas mondanivalókkal rakták tele. De többnyire elhülyült szövegeket írnak. Minden albumuk letölthető a zenekar weblapjáról.


Nagyon sokat hallgattam:

Magyarok:

Alvin és a Mókusok / Aljas Kúszóbab / Hatóságilag Tilos / Prosectura / Üveges csirkeszemek (dead kennedies hasonmás) / Csók és könny / Tizedes meg a többiek / Fürgerókalábak / CAFB / Ex Costa / Nimfománimfák



Külföldiek közül:

Bad Religion / SexPistols / Exploited / Sham 69 / korai Offspring / ToyDolls / Me First and the Gimmie Gimmies / Dead Kennedies / Dropkick Murphys / Hi-Standard / Rancid /



De ott van egy kali-punk:

Futureidiots - Keyra Augustina Anthem

Ez a szám a világ legjobb női fenekéről szól és fantasztikus szövege van!


Aztán ajánlom a punk műsorokat rádión:

tilos.hu --> minden második csütörtökön 16:30-tól Páholy névvel van műsor. Archívban tilos.hu/archivum vissza is tudod hallgatni.


Fantasztikus Psychobilly de nem hallgattam sokat: Yellow Spots

2013. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rise Against. Nekem ők kedvenc, és nem csak a zene miatt, hanem a mondanivaló miatt is.. Mellesleg sok olyan számuk van ami hangzásilag kicsit inkább rock, meg olyan ami inkább punk. Szval ne egy szám alapján ítéld meg. (a többit mondták már előttem, meg én spec annyira nem szeretem ezt a műfajt csak őket) :) T.
2013. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Green Day, Simple Plan
2013. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindless Self Indlugence
2013. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Magyar: Paddy and the rats<--- ír punk ahogy ők mondják Pub'n roll

Külföldi amit szerintem nagyon lehúznak, mert sokak szerint tiniknek zenélnek: Fall Out Boy

2013. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Simple Plan örök kedvenc, bár már mondták előttem is.:D
2013. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
RAMONES !!!! a legnagyobbak
2013. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
0%

A Green Day szart nem ér, a Rise Against meg Anti Flag copy.


AC/DC, Agregator, Akela, Alestorm, Aljas Kúszóbab, Alvin és a Mókusok, Amon Amarth, Annihilator, Anthrax, Aquila, As I Lay Dying, August Burns Red, Avenged Sevenfold, Bad Religion, Behemoth, Beyond Mortality, Black Sabbath, blink 182, Blood Stain Child, Bloodbath, Breaking Benjamin, Bring Me The Horizon, Bullet For My Valentine, Carnifex, Chealse Grin, Children of Bodom, Depresszió, Die Happy, Disturbed, Dope, Dredg, Edguy, Ektomorf, Előtag, Eluveitie, Ensiferum, Enter Shikari, Evergreen Terrace, Exploited, Eye Beyond Sight, Fair To Midland, Finntroll, Firkin, Fleret, Galadriel, Garbage, Gun4Gun, Guns n` Roses, Hammerfall, Heloween, HétköznaPi Csalódások, In Flames, Iron Maiden, Junkies, Jutott Neki, Korpiklaani, Kreator, Led Zeppelin, Lordi, Manowar, Mastodon, Metallica, Misfits, Murderdolls, Nickelback, Nightwish, Nirvana, Noise Pollution, Norma Jean, Paddy and The Rats, Parkway Drive, Perkele, Pink Cream 69, Pink Floyd, Protest the Hero, Rammstein, Rise Against, Road, Rocken Dogs, Rómeó Vérzik, Sabaton, Scent of Remains, Sepultura, Serj Tankian, Sex Pistols, Six Deegrees of Separation, Six Feet Under, Slayer, Slipknot, Social Distortion, Soulfly, Storyum, Stratovarius, Sum 41, System of a Down, Tankcsapda, The Chariot, The Grenma, The Human Abstract, The Offspring, The Ramones, The Resistance, The Who, Thunder, Times of Grace, Torture Killer, Trelleborg, TroLLgasm, Ulver, Vader, Vallorch, Verax, Visions of Atlantis, We Came As Romans, Woods Of Ypres

2013. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!