Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tanácsoltok egy kezdőnek...

Mit tanácsoltok egy kezdőnek aki akusztikus gitárt akar venni? Mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Nem akarok túl drágát. Kb. milyen árban van egy olcsóbb, és egyáltalán melyiket érdemes megvenni? Vagy honnan érdemes szerezni? Jobb a klasszikus vagy az acélhúros? Köszönöm a segítséget.

2013. okt. 27. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én első kezdőgitárnak egy Fender CD-60 BK-t vettem, barátnőm Cort AD810-NS. De nekem az enyém jobban tetszik:D
2013. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kössz a választ! Gondolom az nem is rossz hiszen mégiscsak ismert márka. Jó zenélést!
2013. okt. 27. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Soundsation DG120 BK gitárom van, nagyon szép a hangja :) Pont megfelel az én zenei stílusomhoz :) Én anno tokkal, pengetővel együtt 25-ért vettem, de kezdő gitárnak akár vehetsz egy használtat, nem mondom, hogy legyen rongyosra járatva szegény,de sok olyan hirdetés van neten, hogy pár éve megvette, hozzá se ért, és most eladj, olcsóbban mint a piaci ára :) Egyébként a méretét, a bundok számát vedd figyelembe. + NE vegyél western gitárt kezdésnek, mert azon a legnehezebb megtanulni játszani! És a klasszikus vagyis a nylon húros, az inkább klasszikus zenékhez hangzik jól :)
2013. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!