Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most nem fikázásképp, de egy...

Most nem fikázásképp, de egy David Guetta vagy egy Nicky Romero mitől zenész már?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezt a Tomorrowlandet, és annyit láttam, hogy tapsoltatják a tömeget, és David Guetta tekerget egy gombot, amitől ilyen recsegős hangja lesz a számnak.

Most ebben mi a zenélés?

Én is tekergetek pár gombot, meg tapsoltatom a tömeget.

Miért nem én vagyok ott helyettük? Vagy bárki más?

Mi ebben a zenélés?



2013. okt. 28. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak nézőpont kérdése hogy kinek mi számít zenének. Van akinek ez tetszik és kész. Nekem se tetszik de el kéne fogadni hogy nem mindenkinek ugyanaz jön be. Van akinek pl: a rockzene számít zajnak vagy épp a klasszikus és van akinek ez tetszik. Ez van.
2013. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez is zene, csak ez már újkeletű dolog a régiekhez képest. E kell fogadni, hogy változik a világ, és ezen a téren addig nincs is probléma, amíg vannak igazi zenék is, mert számomra az igazi zene az a hangszer és az ének.
2013. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Más dolog megírni egy számot és más azt feszt-en előadni. Az írás része legalább olyan bonyolult tud lenni, mint egy "hagyományos" dalnak. Az, hogy utána feszten csak 1-2 gombot nyomogatnak az már más tészta, akkor már a kész számot játszák le, amibe időközönként belenyúlnak. Legalábbis szerintem.
2013. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Meg hát akkor a sok olcsó szar rock-punk banda, ahol senki nem játszik hangszeren, mégis megélnek belőle, azok sem zenészek :D
2013. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem mindig a teljes előadsát látod.

Ők pl nem tudom mennyire live acteznek, de sok ismert dj így játszik. Olyan zenéket rak össze helyben, amit se előtte, se után nem.

2013. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nem zenészek, de még mindig elviselhetőbbek, mint mondjuk juszTina bíbör vagy a vándí recsegős rikácsolása.
2013. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Haver, akkor induljál Tomorrowland-re, és tekergesd azt a gombot, ha annyira értesz hozzá! Nem csak egy gombot tekerget Ő ott, azért ennél kicsit összetettebb a dolog. Én meg azt nem értem, hogy a hörgésben, meg a gitár sivákoló hangjában mi a jó, de nem írok rosszat, mert én nem tudnék előadni egy rockszámot sem. Különben rossz helyen tapogatózol, David Guetta egy báb, aki MÁSOKÉRT zenél. Az igazi zenész elsősorban magának zenél, aztán vagy bejön a közönségnek, vagy nem. Hallgasd meg ezeket, igazán szépek:

http://www.youtube.com/watch?v=93eTZlRlLW8

http://www.youtube.com/watch?v=H7R2ubzlbUw (mikor ezt megmutattam a rocker cimborámnak, megfogadta, hogy megtanulja a gitárt belőle, mert szerinte gyönyörű)

http://www.youtube.com/watch?v=PInZbg5Migg

2013. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A 2. nagyon jó!
2013. okt. 29. 17:49
 9/14 anonim ***** válasza:
EDM a Krály!!!!
2015. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2.válaszoló egy ilyen "Tuc Tuc" számhoz hivatalos nevén EDM-hez is sokat kell tudni zeneileg TAPASZTALAT én is sok számot csinálok egy Ilyen Dj-nek kell tudnia Zongorán játszani nekem is kell szolfézsra járni szal nem olyan egyszerű ez sem...
2015. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!