Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tóth Gabi a legjobb énekesnő...

Tóth Gabi a legjobb énekesnő Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mert magáról azt állítja.
2013. okt. 29. 15:46
 1/9 anonim válasza:

az én véleményem az, hogy jó énekesnő, van amit letett az asztalra, talpraesett, okos, ért ahhoz, amit csinál...

de...

nem ő a legjobb énekesnő, nagyon elvan szállva magától. most nem fogok más énekesnőket felsorolni akik ezerszer jobbak nála, de közel sem ő a legjobb viszont nagyon jó az biztos.

ő a legfiatalabb legéretlenebb mentor is, ráadásul nem hogy a legfiatalabb de alig mult el 20 éves, és ő mondd ilyeneket? és hogy mondja sokszor a véleményét? én csíptem őt, a munkáját, stb. de már úgy látom hogy nagyon átesett a ló túloldalára...

viszont ha az x faktor-ról is szó van, nekem alföldi és péter a nagy kedvencem, okosak, intelligensek, tudnak valamit, letettek elég sok mindent már az asztalra.. előttük megemelem a kalapomat... és ráadásul nem arcoskodnak, nem bunkok, hanem értelmesen tudják kifejezni a véleményüket, a nem tetszésüket és az örömüket is...

2013. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem már egyik sem szimpatikus, arról szól az egész hogy hogyan nyalakodják körbe egymást, ez meg az egész RTL-klubbon. Nagyon megjátszák magukat, látszik hogy egyik sem viselkedik természetesen. Annyira egyértelmű hogy azért csinálják ezt hogy minnél többet az RTL nél maradhassanak.

Elismerésem, valószínűleg sosem fogok annyit elérni az életben mint ők, de nagyon zavaró ez a megjátszott színjáték. És akkor még berakták Alföldi Róbertet mint stresszfaktort hogy legyen valami változatosság az egészben, mert az emberek szeretik a feszültséget. Annyira mű, nem is nézem, csak teganp belenéztem a Balázsék új showjába és ott hallottam ezt. Ráadásul leszólta Csobot Adélt, hogy ő szerinte nem jó énekesnő. Szerintem jobb énekesnő mint Gabi, persze ez csak az én véleményem.

2013. okt. 29. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
hallottad már élőben nem playbackről feljavítás nélkül? ha igen, nem kérdeznél ilyet... (szar)
2013. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez fájt...
2013. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NEM.A saját nővére hátán kapaszkodott fel a "sikerbe".Nézted az X-Faktort?Úgy beszélt,Lilivel,mint a kutyával.Csak áradt belőle az irigység.Ha valaki,vetélytársnak tekint egy mezei tehetségkutatóban induló versenyzőt,szerinted akkor ő a legjobb énekesnő az országban??Szeretné ő azt hinni,de szerintem tudja,hogy esélye sincs.Ki van képezve a hangja,tisztán énekel,de az tanulható.Az ösztönös jó hang-ami pl.a nővérében benne van-hiányzik belőle.
2013. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legjobb énekesnő, ő??? Baromság... Meg ilyen nincs, hogy legjobb, kinek ki a legjobb.


Azt nem szeretem, hogy az X-Faktorban úgy osztja az észt, mintha már 25 éve a pályán lenne, aztán közben az egész nő annyi. Amikor a párbaj előtti eredményhirdetésnél mutatják a mentoráltjaival, ha nem tudnám ki ő, akkor azt mondom, hogy ő is egy versenyző, és ez így elég gáz. Tapasztalatlan, túl fiatal ő még ehhez. Pl. elődje, Keresztes Ildikó hatmilliószor jobb és dögösebb előadó mint ő, ráadásul ő neki van múltja és munkássága is.

2013. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 2011Jani19 ***** válasza:
Hát azért vannak még magaslatok, mondjuk még egy Kovács Kati nem lesz, Ő olyan tehetség aki csak 100 évben egyszer születik. És azonkívül hogy a legjobb női torok az országban, még a kritikusok szerint is, 50 éve van a pályán és olyan rekordokat állított fel a magyar könnyűzenében, (pl. eladott lemezek, megjelent lemezek száma, melyik magyar énekesnek lesz csak külföldön 24 lemeze, hát nem beszélve 102 magyarról) amit sosem fog már senki utolérni.
2013. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.Ha nem a "nyugdíjas" korosztályt nézzük,mint pl amit az előttem levő kommentelő írt,akkor egyértelműen Keresztes Ildikó a legjobb énekesnő!Kérdezem én,hol van hozzá képest Tóth Gabi??!!Hiszen az egész csaj annyi idős,mint ahány éve Ildi a pályán van! :DDDD LOL

Amúgy meg sokan negatív jelzőkkel illették Keresztest,mikor még mentor volt,de amúgy sem véletlen,hogy anno őt választoták,mint egyetlen női mentor,mikor anno a mentorokat is több kör után választották ki...tudom.Most meg csak azért tették be Gabit női mentornak,hogy vele még inkább megfogják a fiatalabb korosztályt is...szóval erről ennyit.

2013. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen ezt állította magáról, csak azt, hogy nincs nála jobb az országban. Ettől még sorolhatja magát az első helyre sok más énekesnővel holtversenyben, persze így is elég messze áll az igazságtól.
2014. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!