Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Skrillex milyen zenét hallgath...

Skrillex milyen zenét hallgathatott mielőtt elkezdett dubstepet csinálni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mit hallgathatott gyerekkorában, miből jött neki az ötlet hogy ilyeneket készítsen.

Plusz azt nem értem, hogy miért kell elítélni. Szerintem kell tudás meg egy kis zenei tehetség(bár lehet hogy most hülyeséget mondtam) ahhoz amit ő csinál..


2013. okt. 31. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg punk rock, metal, emocore stb., ugyanis mielőtt skrillex lett belőle, a From first to last nevű zenekarban tevékenykedett Sonny Moore néven. Egyébként napjaink egyik legnagyobb zenei zsenije, bárki bármit mond. Korszakalkotó zenei irányzattá tette a Dubstep, Electro House, Moombahcore /Moombahton stb különböző "alfajait" megfűszerezve saját hangzásvilágával (Brostepes téma). Lényeg a lényeg: Lehet szeretni, nem szeretni, de itt van és olyat vitt véghez, amit generációnként eddig csak egy embernek/bandának sikerült.
2013. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolom azért nem mondtad ki a 'banda' nevét hogy rákérdezzek. És igen, rákéredzek hogy ki az? :D
2013. okt. 31. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
20 éve Kornnak sikerült. Hatalmas hibát követtek el amikor összeálltak skrillexel, a végeredmény egy hulladék lett.
2013. dec. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!