Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok, nektek mennyi idő...

Gitárosok, nektek mennyi idő volt hogy tudjatok barrés akkordokra váltani gyorsan?

Figyelt kérdés
Vagy egy hónapja szenvedek, le tudom őket fogni akusztikuson, de nem tudok zene közben váltani, csak kis F-re...mennyi gyakorlás után mehet? És nektek mennyi idő volt hogy kicsit bonyolultabb gitártéma közben is tudjatok énekelni, én egyszerűen képtelen vagyok, mert akkor elcseszem :S
2013. okt. 31. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve tanulok gitározni, kb. fél éve kezdtem tanulni egy olyan dalt, ami teli van barre fogásokkal, de még mindig nem tiszta. Érdekes módon én ha bontásban játszom, arra rátudok énekelni, pedig azt mondják az a nehezebb, (ez kb. egy éve már megy) de ha pl. tizenhatodos kíséretre énekelek, akkor bele keveredek a gitározásba.
2013. nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!