Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » DIRECTIONERÖK! Mit szóltok...

DIRECTIONERÖK! Mit szóltok hozzá? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy régebbi felmérés szerint a Directioner-ök 83%-a nem bánná, ha Niall kilépne az 1D-ből. Nem mostani felmérés de akkor is! Ez milyen undorító dolog már! Hogy lehet nem szeretni azt az ír manót? :( <3

2013. okt. 31. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Én azt se bánnám, ha az összes kilépne belőle. Sőt, teljes szívemből örülnék neki!
2013. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

előző: xd

amúgy igen, szerintem is bunkóság valakit kicsapni egy bandából.

2013. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ez bunkosag! de szemetek. szegeny niall. :-(

nekem sem o a kedvencem de attol meg nagyon aranyos es csak vele teljes a one direction.

2013. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen is érdekelne! Ez a banda 5 tagú, sosem lenne a régi, ha az Ír Manót kitennék! Nem ő a kedvencem, de mindegyikőjük nélkülözhetetlen! :((((
2013. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem vok 1D-fan; de ha egyvalaki kilépne, szerintem az nem lenne baj. Az, hogy nem bánná, nem azt jelenti, hogy nem szereti Niallt. Szerintem kérdező, félreértelmeztél valamit. So az nem azt jelenti, hogy bajuk van vele, csak nem zavarná őket, hogyha kiválna a bandából, és a saját buksija után menne:) Tetszik érteni?:):)
2013. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, honnan szedted ezt a hülyeséget? Nem kell mindig hinni a pletykákanak... Sőt sose!
2013. nov. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább Harryt dobnák ki úgy még szeretném is az 1D-t ...
2013. nov. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez tuti igaz? Nem Niall a kedvencem de azért én nem dobnám ki. Áh, nélküle nem lenne One Direction a One Direction.
2013. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 momsz6 ***** válasza:
Ez baromság. A One Direction nem négy tagból áll, hanem ötből. Ha egy kilép, akkor az már nem lesz 1D. :DD De őszintén mindegy az is ha szétszélednek.
2013. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

5-ös. Te nem érted! 83% nem bánná ha kilépne azaz nem kötődnek hozzá azaz nem szeretik. Ha valaki tényleg szereti Niall annak k..vára számít ha épp ki akarna lépni. Látszik hogy nem vagy a fandom része..nem érted miről beszélünk! :)

Tetszik érteni? Nem úgy tűnik.

2013. dec. 29. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!