Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek hogy tetszik Avril...

Nektek hogy tetszik Avril Lavigne új albuma?

Figyelt kérdés
Egy-két válasz után elmondom a véleményem. :)

2013. nov. 1. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarom se a kérdezőt se senkit megbántani , de szerintem borzalmas. Igazából sose voltam rajongója Avril-nek , de azért mégis értékelhetőbbek voltak a régebbi számai. Egyrészt azért nem tetszik , mert Avrilnak sajnos nincsen jó hangja , egy hangszínben énekel , csak ugye a klipekben fel van javítva. Pedig lehetnének neki jó számai , de nem ebben az erőltetett 15 éven aluliaknak való stílusban. Szinte biztosra veszem , hogy a here's to never groing up" , a "rock and roll" , "hello kitty" számokkal a 12 év körüli korosztályt akarták megcélozni. Ezenkívül mi ez az elektronikus alap a számokban ? Szerintem ez az album nagy bukta lesz....
2013. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne aggódj, nem bántasz meg, mert hasonló véleményen vagyok.

Én mindig is szerettem Avrilt, mert mindig valami újat tudott fölmutatni az amúgy egysíkú popszakmában, s nagyon sokáig jól is állt neki a lázadó tinédzser alakja. Azonban, akárhogy is nézzük, ebből már kiöregedett. Már maga az album cím is fantáziátlan, a dalok olyan semmilyenek, a szövegek meg szörnyen közhelyesek. Az általad említett "Hello Kitty" egyenesen borzalmas, végig hallgatni se bírtam, Marilyn Manson-nal pedig sokkal ütősebb dalt is összehozhatott volna, valami olyat, amiben nem állítja be magát kvázi szextárgynak.

Lényeg a lényeg, nekem nagy csalódás volt.

2013. nov. 5. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor örülök , hogy nagyjából te is így gondolod. Igazából a "let me go" (amit Chad-el csinált) nem lett rossz>> klipje is felnőttesebb így jobban is illene hozzá , csak sajnos nagyon hasonlít a Within Temptation egyik klipjére....
2013. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!