Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe kerül egy gitáróra?

Mennyibe kerül egy gitáróra?

Figyelt kérdés
Most karácsony után lehetőségem lesz egy alap gitárt beszerezni,amin elkezdhetnék gitározni tanulni. De tanárhoz járnék. Általába mennyibe kerül egy ilyen gitáróra egy diplomás zenetanárnál?

2013. nov. 1. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
jó kérdés engem is érdekel
2013. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Én is karácsony után akarom elkezdeni, de nagyon drága. Egyik barátom óránként 5000ft-ért jár tanárhoz. Nem tudom milyen gitárod van, de ha elektromos akkor ajánlanám a Rocksmith nevű programot. Nem egy tanár, de megtanít gitározni ha kitartó vagy.

De láttam már olyan hirdetést is hogy fél óra 8000.

2013. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
te jó ég.. :D még a 3000-et is sokallnám,nemhogy a 8ezret. Inkább veszek majd hozzá egy könyvet,aztán megtanulom azon. :D
2013. nov. 2. 16:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk nemtudom,hol laksz, de én egy szegény megyében,ahol szerintem nem viszik fel annyira az árát,márha valaki akar majd hozzá járni,kénytelen lesz lejjebb vinni. :D
2013. nov. 2. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
A Muszty-Dobai könyvet tudnám ajánlani. Akkordokhoz pedig Phil Capone könyvét. Ez utóbbi drágább könyv, de Ncore-on fent van.
2013. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1500-2000ft körül mozognak a gitároktatók,akik ezenél drágábban (najó esetleg 2500 még talán...) oktatnak azok kicsit enyhén szólva túlzásba viszik az összeget.
2013. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!