Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy amatőr rap szám, ha van...

Egy amatőr rap szám, ha van pár perced, véleményezed?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy elszállt, nagyképű gyerek.

Nem várom el, hogy kötelezően tetsszen ez a szám.

Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, nincsenek is meg az eszközeim meg a technikám hozzá, és nem akarok ezzel foglalkozni magasabb szinteken, csak néha jólesik leírni, és kimondani ezeket a dolgokat.

Ha valaki egyetért velem, megérinti a szöveg, a mondanivaló, nekem az a legnagyobb sikerélmény.

Köszönöm, hogy időt szántál rám! :)


http://www.youtube.com/watch?v=jsFzFQj6FtE



2013. nov. 2. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Már a csapból is ezek a kis rappelő gyerekek folynak,

mond ki, írd le ezeket a dolgokat, rappelj nem bánom csak otthon, magadba, és ne töltsd fel mindenfelé, ne told az arcunkba

volt pár percem és véleményeztem.

2013. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megértettem, elfogadom.
2013. nov. 2. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Ha nem akarsz vele foglalkozni, akkor ne is posztold ki. Mutasd meg anyukádnak, neki tetszeni fog, és ezt minden rosszindulat nélkül mondom ;)

2. a flow gyenge

3. a vokál nagyon a háttérben van, és úgy kell fülelni, h megértsem

4. az alap eléggé elcsépelt. Nem tom milyen rappeket hallgatsz, de sejtem, h nincs túl nagy rálátásod. Próbálkozz külföldi hiphop oldalakkal pl. hiphopdx.com) hogy elless néhány dolgot, és főleg, h megismerd a stílust, mert MO-n a rapperek 99%-a nem megy tovább a wu-tang-eminem-2pac szentháromságnál, és ez iszonyat gáz

5. Ne legyél álszent! ne mondd, hogy téged csak az érdekel, h megérintse a hallgató a szöveg. Nem! vagy akarod csinálni, színpadon állni, stb, vagy nem.

2013. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég jó lett szerintem, de a szöveg túl halk. Ilyen témában halgassd meg Rhino számait és tanulj! :)
2013. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeteket, reagálok is rá:


1. Olyan szinten nem akarok vele foglalkozni, hogy ebből éljek, fellépés, meg ilyenek. Ez nekem csak hobbi, ami hallatszik is, de mégis sokat jelent, és az is, hogy ismeretlenek meghallgatják, véleményezik, és ha tetszik, egyetértenek a szöveggel. Szóval nem a családomnak készítettem, de ez tűnt a legjobb megoldásnak, hogy megosszam, mert amúgy a halál se találna rá.


2. A flow valóban gyenge, egyetértek, és próbálom erősíteni.


3. Nem rendelkezek semmiféle stúdió, és ahhoz kötődő technikával, nekem csak a telefonom hangrögzítője, meg egy számítógépem van, ezzel hoztam össze valamit.


4. Elég széles körben hallgatok rap-et, igaz a mostaniak már nem jönnek be, mióta inkább az énekre, meg az autotune-ra fektetik a hangsúlyt. Tény, hogy a Wu-tang meghatározó volt. Egyszerűen ezt az old school alapot találtam megfelelőnek, hogy ezt a szöveget megírjam rá.


5. Abszolút nem vagyok álszent. Nekem egy valami számít, amit leírtam. Akarom csinálni, fejlődni, de nem azért, hogy színpadon álljak. Itt akarok ülni a fotelomban és azt olvasni, hogy köszönöm, amit adsz a zenéddel. Hogy kiírom sok ember bánatát, örömét, és én együtt érzek velük, ők meg velem. Nekem ezt jelenti a rap. Szókimondás, és tisztelet. Nem az anyagiak, meg a sztárkodás. Hanem egy életérzés.

2013. nov. 4. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszik a szöveg és a mondanivalója is. Az tény hogy nem a legjobb felvétel, de aki időt szán rá és megérti a lényegét, az valamelyest ismeretlenül is megismer téged (mert gondolom rólad szól)
2013. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!