Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik eri meg jobban? :Vintag...

Melyik eri meg jobban? :Vintage V100 Les Paul vagy Epiphone Studio Les Paul?

Figyelt kérdés
Mindketto 80 es 90 ezer forint kozott van es nem tudok valasztani mindkettorol olvastam mar jot is meg rosszat is ...
2009. nov. 16. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Optimális választás szerintem mindkettő, de nem Studio-ban, hanem inkább Standard-ben vagy Custom-ban. A legjobb az lenne, ha elmennél a boltba és kipróbálnád őket hogyan szólnak, melyik kényelmesebb, stb... Az Epiphone-t sokan szidják, hogy égetnivaló tűzifa, de szerintem nem múlja sokkal alul hangban a Gibson-t, ár/érték arányban pedig biztosan nem. A Vintage márkáról keveset tudok, de játszottam már olyan gitáron és nagyon jó minőségű cucc! Az Eldorádóban Pesten (az Oktogonnál) ki van téve mindkettőből jópár, sőt van Gibson is. Érdemes kipróbálni, összehasonlítani őket, nagyon segítőkészek az eladók. (nem reklám, nem ismerem őket :-)))

Nekem a Vintage szimpatikusabb, de csak azért, mert kevésbé ismert.

2009. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt !

Debreceni vagyok igy vagy megrendelem neten vagy megveszem itt (ha talalok) csak az a baj hogy nem tudom mennyire eri meg neten gitart venni kitudja milyen lesz a minosege annak a gitarnak es mennyit kell majd szenvedni hogy kicsereljek...

2009. nov. 17. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Én is debreceni vagyok, de külföldön lakom. Az a baj a netes vásárlással, hogy nem tudod előtte kipróbálni. Kaját, szolgáltatást vehetsz neten, de ez olyan, mint 1 cipő, ha kicsi - baszhatod, mert a te hibád ha később nem jön be. Én max úgy csinálnám, hogy megnézném mi van Fejesnél, ha nincs olyan, ami tetszik, simán felmennék Pestre kipróbálni. Inkább tűrj pár hónapot (évet), érdemes megérteni mit szeretnél igazán mintsem később megbánd a választásod.
2009. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megegyszer koszonom !

Honlapjukat megneztem es elvileg van naluk ... Szoval amint hazamegyek bemegyek hozzajuk es kiprobalok eggyet :D

2009. nov. 18. 18:35
 5/5 anonim válasza:
Végül melyiket választodtad? Meg vagy vele elégedve?
2017. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!