Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme hangszerrel youtube cover videókat csinálni?

Figyelt kérdés

Nem tudom másoknak mitől nő meg a nézettsége. 1 év alatt van aki 30 000-es nézettséget össze szed pedig sokkal trébb mint az enyém.

3 videóm volt de azokat töröltem is, a kutyát nem érdekelte.

Min múlik szerintetek egy sikeres hangszeres cover videó titka?



2013. nov. 5. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkeld be, és megmondom, hogy van-e értelme. :) szerintem attól lehet sikeres (bár néha a legjobb videóknak van legkisebb nézettsége), ha olyanból és olyat csinálsz, ami nincs még. Persze alapfeltétel hogy jó minőségű legyen, és jól játszd, de ha egy ötvenezredik gépiesen eljátszott unalmas greenday számot akarsz feltenni, annak valóban nincs értelme. Ha már teszel bele saját ötletet, vagy egyedi hangszín, esetleg kicsit átírni, akkor érdekelheti az embereket. Belinkeled a csatornád?
2013. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát a greenday marhára nem stílusom sem a gagyi 2-3 akkordos riszák. Mert egyértelmű azt minden 2. ember el bírja játszani.

Metallica számokat csináltam. Szeretem a technikás szólókat. Hiába törekedek a misőségre kép- hang szempontból. Mindenre figyelek. Sőőt arra törekedek hogy élőben vegyek fel mindent csalások nélkül.

Ha kell 50x is elkezdem felvenni a videómat.

Adatokat magamról csak úgy nem osztogatok a nyilvánosság előtt bocsi.

max írj privit és úgy

2013. nov. 6. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendben, ha szeretnél tanácsot hozzá, nyugodtan küld el privátban, és akkor mondok ott véleményt :D
2013. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

,,3 videóm volt de azokat töröltem is, a kutyát nem érdekelte. "


Töltsd vissza, és folytasd. Ha csak 2-3 videód van, addig ne is számíts arra, hogy a youtube előre rakja a videód, a keresésben. Próbálkozz még a videó vágással is. Az úgy nem a legjobb, hogy leülsz, játszol és előtted ott a kamera. Csinálj klippet. Az se lenne hátrány, ha át tudnád alakítani a számot. Miért is hallgatnék egy cover-t, ami ugyan az mint az eredeti, ha egyszer hallgathatom az eredetit is?

2013. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!