Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit kell tudni a KÁRPÁTIÁról?!

Mit kell tudni a KÁRPÁTIÁról?!

Figyelt kérdés
Sokan híresztelik, hogy rasszista, de nekem ez a dalszovegekbol annyira nem jott le. Az meg foleg nem, hogy naci vagy fasiszta lenne. Segitenetek kerlek, hogy milyen allaspontot is foglalnak ok el ezen a teren?! Elore is koszi...
2013. nov. 9. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég fúra a Kárpátia, jobbikosok szokták hallgatni, de kifejezetten nem rasszista. Inkább halgass Justin Bieber-t, vagy MattyBraps-et jobban jársz! :D
2013. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sándorjános ***** válasza:

Júúj ásd el magad első :D

Nem rasszista, de militarista ("Ott ahol már nem szól szép muzsika szó, menetel a század belepi a hó."), nacionalista és radikálisan várják a politikai korrektség visszatérését az országba.

Ők nem tartoznak fasiszta csoportokhoz, egyszerűen csak nagy hangsúlyt fektetnek az alábbi témákra: magyar nemzeti szellem, Trianon-trauma, népdalok, történelem és jelenlegi tényállás. Zeneileg nincs bajom velük, igényes rockzene jó élő hangulat. A közönségükkel már kevésbé vagyok megelégedve; felbuzdult, önmagukat haj de nagy Magyarnak nevező átlag emberek, akik különlegesebb erényeik híján új honfoglaló militarista képében pózolnak, mintha a zene tömény ideológia lenne és nem szórakoztató műsor.

2013. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo! Szerintem is asd el magad jo melyre! Most konolyan?! Justin Bieber?! Pfujj!


2. Valaszolo! Koszi, nagyjabol en is igy lattam, csak kicsit zavaros volt. Hala neked kitisztult a kep. :))

Engem nem zavar a militarista beutes, sot... A kozonseg nekem sem igazan szimpi, de en nem veluk foglalkozom. A Karpatia zeneje legalabb jo, nem ugy, mint a tobbi "hazafias" egyuttesnek. Hat nacionalista az biztos, de ha nem viszik tulzasba az nem baj.

2013. nov. 9. 21:56
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok az első: Hasonlítsuk össze már Justin Bieber-t és a kárpátiát! Hát Justin 100-szor jobb és nincs ilyen Kölcsey Ferenc stílusú zeneszövege, ja és a rajongója is milliókkal több. Amúgy én is mondom, hogy nem rasszista :)
2013. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Megint az első: Azért ne sértődjetek meg, annyira nem rossz a Kárpátia :D
2013. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ne aggodj nem sertodunk meg, de te se haragudj, hogy mi nem hallgatunk Justin Biebert. Valahogy nem szimpi nekem az a "srac". Ha engem kerdezel nem szazas, es ezt rosszindulat nelkul mondom.Ha te szereted a zenejet hallgasd, de ne beztos, hogy nem fogom.
2013. nov. 9. 22:20
 7/10 sándorjános ***** válasza:
Akkor kedves első éljenek a populáris regiszterek. Komolyan nem értem hogy jött ide Bieber, de ezt a vitát ne folytassuk, inkább korlátozzuk a világi zene tágas kínálatát a nemzeties rockzenére.
2013. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
\m/
2013. nov. 10. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:

A zenéjük, szövegeik nem rasszisták.


Azért mondják sokan annak meg kapcsolják a jobbikhoz az együttest mert az énekesüknek szokott olyan megnyilvánulása lenni koncerteken. /ezekből a 'beszédjeiből' vannak fenn youtubeon is/

2013. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A számaikban nincs rasszizmus, viszont én is hallottam az énekesüket megnyilvánulni. Voltam már Kárpátia koncerten, és az nem tetszett.
2014. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!