Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Tkyd és Busta közös zenét csinál?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szégyen hogy Kyd összeáll egy ilyennel mint busta.
2013. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is hasonló a véleményem, mert amit Tkyd csinál, az már a költészet kategóriába tartozik, Busta pedig a tömegnek termel, teljesen más vezérli.. Remélem Kyd ezután is marad ugyan olyan, mint amilyennek évekkel ezelőtt megszerettem!
2013. nov. 10. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Az, hogy már kb. 2 éve tervbe van, kölcsönös tisztelet van egymás között évek óta. Tkyd egy kib...ott jó költő, Busta pedig a legnagyobb gangstarapper nálunk. Ja, és aki szerint nem hiteles, az nézze meg,hogy a Siska mekkora csicska lett, ki a fa...ok lettek a hősök, stb... ja és olvassa el a Közvetlen bizonyítékot..
2013. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Könyörgöm ne hívjuk már Busta -t gengszter vagy gangsta rappernek, mert nevetséges. Eazy-e gangstarapper volt, ezek után, hogy meri bárki is így hivni Busta -t? Aki nem, mert kiállni rendes ringben Dopeman ellen, pedig azt rapperte, hogy szétkapja vagy Paja ellen beijjedt és arra fogta, hogy a kamerák miatt nem állt ki, pedig ki mondta, hogy kamerák előtt ott akkor rendezzék le?... Szégyen!!! De amúgy régóta tervben van a közös számuk és, mint rapper mind a kettőt nagyon tehetségesnek tartom, szóval rossz szám biztos nem lesz, és ezután sem fog változni semmi szerintem.
2013. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
amúgy ennek a Bustának a gondolkodását nem értem... egyik zenéjében lehúzz a Bloose Broavazt, aztán meg olyanokkal csinál zenét mint Deego, Siska, Tkyd? Mert ők mind a Broavaz tagjai...
2013. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű, reklám miatt csinálja

A múltkor volt az rtl-n hogy fel akarta kérni kasza tibit közreműködőnek. :D vajon miért...

2013. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán semmilyen reklámról szó sincs! Busta nem szerepelteti magát sose a tévében! Kasza Tibit sem nem reklámból, hanem tiszteletből akarja fítre hívni, sőt elárulom, hogy Deák Bill Gyulával is lesz feat!
2013. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

"Figyelj, azért ha Paris Hiltont megnézed, ő egy ügyes marketinges. Szerinted véletlenül ver ki egy faszt egy kamera előtt, és ez véletlenül kerül fel a netre? Utána százmilliók arra rárepülnek, hogy b*zdmeg, a Paris Hiltonnak látszik a pinája. Pont leszarja, az érdekli, hogy ezáltal az üzletláncát, mindenét képviseli. Amennyit veszít a negatív reklámmal, az nem arányos azzal, amennyit hoz. Én egyébként mindig ilyen gerillamarketinges voltam."


Majd az öreg Bill fog vele featelni, mikor egy xfaktor/megasztár mentorkodást nem fogadott el, pedig azért még milliókat is kapott volna. Bár már kyd is közreműködik... süllyed a színvonal.

2013. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!