Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lady Gaga vagy Katy Perry a...

Lady Gaga vagy Katy Perry a szebb/jobb hangú?

Figyelt kérdés
Lady Gaga vagy Katy Perry a szebb/jobb hangú?

2013. nov. 10. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Katy Perry szebb, szerintem valaha gaga is szép volt, de jól elcseszte magát. egyiknek a hangját se szeretem, úgyhogy ezt nem tudom.
2013. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mind2 hagja jo, de katy szebb
2013. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt, hogy Katy szép...

Gaga hangját ki nem álllhatom, Katy-é jó lenne, csak sajnos a nagyrésze "gépi", valójában szinte semmi hangja nincs.

2013. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Katy szerintem átlagosan néz ki. Gaga nem felel meg annak a szépségideálnak, amit mostanában "elvárnak", de normál sminkben és ruhában ő is úgy néz ki mint egy átlagos nő. Gaga egyértelműen sokkal tehetségesebb, dalokat ír, táncol, zongorázik és ezek mellett mindig élőben énekel és szép is a hangja. Katy szokott playback-elni és ha élőben énekel akkor sem olyan jól, lehet hallani a különbséget az igazi hangja és a stúdiós verzió között.
2013. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
91%

Ha szépséget nézünk akkor katy perrynek szebb arca van, főleg most hogy természetes és nem a színes parókáit hordja. Gaga a hülye cuccaival teremtett egy stílust, a saját stílusát amit viszont sokan elítélnek, de ugyanakkor utánozzák is (pl nicki minaj).

Hangban szerintem Gaga jobb

2013. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
katy szebb és jobb hangú
2014. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Egyértelmű, hogy Lady Gaga. Messze kitűnik a mai pop énekesek közül. Gaga tényleg önmagát adja, rá még nagyon sokáig emlékezni fognak az emberek, Katyre már nem hiszem. Katy már most nem tud újat mutatni! Gaga ellenben tele van motivációval, jobbnál jobb ötletekkel, nem tudom hallottátok-e, de 2015 elején pl ő lesz a történelemben az első olyan énekes, aki az űrben fog koncertezni! :)
2014. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gaga mindkettő
2014. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem Katy Perry szebb, és véleményem szerint a hangja is jobb.
2014. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!