Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szintetizátorról? "Yamaha YPT-220"

Figyelt kérdés
Tehát szeretnék egy Yamaha YPT-220-as szintetizátort vásárolni. Kezdő vagyok, ahogy látom ez pont jó lenne nekem, mert van benne oktató mód és 61 billentyű is elég lenne, a nyomás erősségétől nem számít a hang tehát ezért is... Szerintetek ez megfelelne nekem? Később esetleg lecserélném jobbra, ha profibb leszek. Vagy egyáltalán nem ajánlanátok? És lehet hogy nagyon buta kérdés lesz, de ez tud magától hangot kiadni, vagy még külön kell hozzá csatlakoztatni hangszórót? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 12. 20:39
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ilyet még véletlenül se vegyél! Nem akarlak megbántani de a kezdő mód semmit sem ér... Kottát olvasni kell megtanuolni oktató móddal nem megy :S Mindenképp Súlyozott Billentyűset vegyél mert ilyen fajtán nem lehet megtanulni (legalábbis rendes zongorán nem fogsz tudni játszani) Én nem ajánlom neked főleg nem kezdésnek...Én ezt ajánlanám neked (kicsit drága de ha komolyan gondolod megéri) ;) Üdv 12/F ez elég furán hangozhatott 12-éves létemre de régóta tanulok zonorázni :D :D
2013. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!