Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A már régóta ismert művészek...

A már régóta ismert művészek (Demjén Ferenc, Charlie, Hobo stb. ) miért nem kedvelik a fiatal tehetségeket?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiért az apák azt mondják a fiaiknak, hogy nem tudnak semmit. Amúgy meg nem minden mai fiatalt nem kedvelnek. De ha ilyen SP, meg mittudom én milyen meleg srácokra gondolsz, azokat nem csoda, hogy nem kedvelik. (Bár azok meg nem tehetségek)
2013. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Muri Enikő, Takács Nikolas, Vastag Csaba, Janicsák Veca, László Attila meg ezekre gondoltam.
2013. nov. 13. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy nem kedvelik őket?

Én erről nem tudok.

Esetleg ha van ilyen az lehet az oka, hogy elveszik előlük a lehetőséget, de még az se, mert más műfajban mozognak.

2013. nov. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyenről még én sem hallottam .De az is lehet, hogy az az oka hogy Muri Enikő, Takács Nikolas, Vastag Csaba, Janicsák Veca, László Attila TV csinálta sztárok önerőből lehet hogy soha nem lettek volna híresebb énekesek.Ezek az öreg régi zenészek,énekesek szinte mindegyikük nulláról indult segítség nélkül (kivéve Szikora Robi mert róla mindenki tudja ,hogy csak a pénze miatt lett énekes belőle ugyanis a hangja = a nullával,de ez utóbbi azért ritka volt a 90-nes évek előtt !)
2013. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!