Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Felsorolok pár aktív hangfalat...

Molnár Dávid kérdése:

Felsorolok pár aktív hangfalat és ezek közül melyik a legjobb (Leírás)?

Figyelt kérdés
Mode Com MC-MHF60U , Trust Tytan 2.1 , Genius SP-HF 1800A , Genius SW-HF 5.1 4500 ? (Vagy 23000 ft alatt tudnátok ajánlani ?)

2013. nov. 15. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mire használnád.

Térhangzású filmek és játékok hangjainak megszólaltatására egy fadobozos 5.1 hangrendszer, pl: az általad is említett Genius SW-HF 5.1 4500 megfelelő választás, viszont zenehallgatáshoz jobban jársz egy hasonló árban mozgó komolyabb sztereo rendszerrel: MODECOM MC-SHF56 - [link]

Vagy MODECOM MC-SHF56U:

[link]

2013. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D , De sztereót nem nagyon szeretnék mert nekem számít a nagy basszus is :) !
2013. nov. 16. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a vevői véleményeket:

[link]

Idézek: "simán veri az ilyen árkategóriájú 2. 1-es hangfalakat."

Mivel nagyobb a hangszórók mérete sokkal jobban kiadja a mélyeket.

Szerintem még a 45 Wattos mélynyomóval felszerelt Genius SW-HF 5.1 4500 sem szolgáltatna sokkal több mélyet, ráadásul a hangképe a kisebb hangszórók miatt közel sem lenne olyan tiszta, mint az említett stereo Modecom rendszereknek.

Mindenesetre mégis azt mondom, hogy ennyi pénzért a Genius 5.1 éri meg a legjobban, mivel azzal már elég szépen élvezhetőek a térhangzású játékok, filmek hangjai és zenehallgatásra is vállalható.

2013. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kezd egyre jobban érdekelni :D Köszi ^^ !
2013. nov. 16. 22:51
 5/7 A kérdező kommentje:
És szerinted elég hangos(?) (jóféle hangkártyám van) ,csak mert szeretem döngetni a házat :) !
2013. nov. 16. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kisebb méretű szobát szépen bezeng úgy, hogy a mélynyomó dübörgését még a szomszédok is érzékelik valamelyest (ha tömbházban laksz, akkor nagyon)

Én egy ilyet használok: [link]

Szerintem megérte az árát, mert hozza az árkategóriától elvárható szintet. Én a helyedben rááldoznám azt a +12 ezer Ft különbözetet egy ilyenért, mert a kategóriájában az egyik legjobb vételnek számít. A 100W-os mélynyomójával már lehet döngetni keményen.

2013. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom ismerem, csak ennyit nem tudok rá áldozni ...
2013. nov. 17. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!