Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Használt girát vásárlásnál,...

Használt girát vásárlásnál, ha egyébként jó állapotban van a hangszer, számít, hogy hány éves a gitár?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, számít.
2013. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy Cort Z42-t szeretnék venni, ezt mg most is forgalmazzák. Azt hiszem, ezt 2006-ban kezdték el gyártani? A gitár 2006/2008-as lehet. Ha jó állapotú, ettől függetlenül érdemes lehet megvenni?
2013. nov. 18. 00:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, ez nem kor egy gitár életében, ha amúgy rendeltetésszerűen használták...mondjuk nem nyírtak vele füvet, nem kergettek vele macskát..ilyesmi...

Azt azért tudni kell, hogy a használat során a hangszer kopik. Tehát a bundok többnyire síkolásra, fenésre, profilozásra szorulnak, ami egy ilyen gitár esetében kb. 8-12e huFt.

2013. nov. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shazeen ***** válasza:
100%
Nem baj az ha öreg és jól karban volt tartva! Sőt minél öregebb a faanyag annál jobba hangszer egyesek szerint. Vannak ilyen szállóigék, hogy hangszerkiállításon odamész egy új modern cucchoz, és egy öregebb gitáros megjegyzi, ezen a hangszeren még tavaly csiripelt a madár :)
2013. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam ajándékba egy gitárt, de nem volt jó hangja, pedig külsőre jól nézett ki. Sok mindent próbáltam vele tenni, végül raktam bele nedvszívó golyócskákat tartalmazó párnákat és fell
2013. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!