Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Internetrol meg tudok majd...

Internetrol meg tudok majd tanulni ugy gitarozni szologitaron hogy majd egy jo bandat alapitsak?

Figyelt kérdés
Durvabb mufajokra gondoltam mondjuk trash metal, nu metal stb...

2013. nov. 19. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kis álmodat, de felejtsd el. :) Magyarországon a legjobb gitárosok nem tudnak megélni.
2013. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előttem szóló, ez hogy jön ide? :D

Semmi köze nem volt a ehhez a kérdéshez. Azt kérdezte meg tud-e tanulni jól gitározni.

Amúgy igen, megtudsz, ha akarsz. és van érzéked hozzá! Ha nincs akkor 20 évig is tanulhatsz, akkor se lesz semmi.

2013. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
másrészt meg rengeteget tudok aki megél:)
2013. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De például az, aki az egyik kedvenc műfaját nem tudja jól leírni, és az ugyanerről szóló 500 előző kérdés között nem talált jó választ, az szerintem kevésbé talpraesett. Tanulgathatsz ezt-azt, de egy jó tanárt nem pótol egy videó vagy könyv sem.
2013. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, látom nagyon ki tudod osztani az embereket. Gondoltam nem csak annyit írok, hogy nem.. De látom azt kellet volna. Egyébként meg nem kis nevekről beszélek, és szerintem én jobban benne vagyok a témában, de te nyilván jobban tudod 14 éves művészlélek..
2013. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik igen, jobban tudom. Szakmabeli vagyok, és nem tavaly kezdtem.
2013. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!