Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olcsó, minőségi fejhallgató...

Kirito-kun kérdése:

Olcsó, minőségi fejhallgató max 4000Ft-ért?

Figyelt kérdés

Iskolában lesz ajándékozás(karácsonyi) és akit húztam,hallottam több ízből is,hogy fejhallgatót szeretne zenehallgatásra,és hogy semmiképp sem ilyen böszme nagyot,hanem lehetőleg kisebbet....


Bár elvileg lehetőleg 2000Ft körül kell vásárolni,azért nem szeretnék neki valami kínai vackot venni,így a mércét 4000Ft-ra emeltem


Én ezt néztem ki: Sony MDR-V150


Csak jót írnak róla,és nekem is elég jónak tűnik,aki ért valamennyire a témához,kérem segítsen... üdv!


2013. nov. 19. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezeket ajánlanám:

Sony MDR-V150

Philips SHP2500

2013. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a fües sajnos nem túl jó hangzásvilágga rendelkezik. Szerintem az osztálytársad örüljön inkább, hogy ilyen jófej vagy, hogy képes vagy 4e-ért ajándékot venni neki, és még arra is figyelsz, hogy mire van igánye. Pont 4-ért én a JVC HARX300-at ajánlanám ( [link] ami bár rohadt nagy, de jól néz ki és még jobban szól. Olyannyira, hogy én csak itthonra vettem Sennheiser füles mellé (merthogy ki nem megyek egy nemzetközi űrállomás méretű cuccal a fejem tetején), de néha sz*rok rá, összefogom a hajam, és megyek világba :)

Szóval lehet, hogy ő sem zavarná. Ha meg igen, meg sem érdemli :)) Főleg, mivel ajándék.

20/l

2013. nov. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Picivel drágább ugyan, de megéri, mert az egyik legjobb hangzású 10000 Ft alatt kapható fejhallgató:

[link]


Az általad említett Sony MDR-V150-et is bátran ajánlom, ár/érték arányban az is nagyon korrekt darab.

2013. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!