Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mindenki aki szereti a modern...

Mindenki aki szereti a modern popzenét, áruljátok már el miért vannak annyira oda ezért a számért az emberek, mégis mitől olyan jó?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A


Szerintem elég béna, Pitbull rapszólói baromi halványak, Jennifer Lopez-t soha nem tartottam nagy énekesnőnek, az ütem nagyon rossz, a zene ugye a lambada diszkós, felturbózott változata de ugye akkor sem eredeti, a klip katasztrofális, hogy JL-t ilyen 25 éves szexistennőnek próbálják bemutatni (3 tonnányi sminkkel, szélgéppel, gyönyörű ruhákkal, világítással, effektekkel, szemet zavaró hirtelen kameravágásokkal) és az egész úgy ahogy van csak egy újabb modern trágya, hiába mondjuk azt, hogy talán kellemes hallgatni.


Persze tudom ez csak az én véleményem és más is kifejtheti miért olyan hihetetlen jó ez a szám (már aki szereti), hogy 700 milliós nézettsége legyen és ennyire el legyenek tőle ájulva az emberek. Tényleg ennyire nincs kereslet az igényes zenére? (persze tudom mindenkinek mást jelent az igényes)


2013. nov. 21. 06:32
 1/1 anonim válasza:
Csak a csajok miatt nézhető
2013. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!