Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy francia zenét keresek....

Egy francia zenét keresek. Tudnáto segíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam egy számot, francia (talán olasz) volt,lassú egyszerűen gyönyőrű. talán picit szomorkás, csak keveset hallottam belőle. Sanos ez nem sok információ, de hátha tud valaki segíteni. :)

2013. nov. 22. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
ezzel le is szűkítettük a kört pár millióra:), esetleg valami más támpont? hangszerek, énekes stb?
2013. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, igazán nem akarlak bántani, de erről a kérdésről egy olyan eset jut eszembe, ami velem történt meg.

Diákkoromban könyvesboltban dolgoztam a szünidőben. Bejött egy vevő, és szó szerint ezt mondta:

-Kérem azt a könyvet, aminek a rádiós feldolgozásában hangosan csattogtak a vonatkerekek!

Hát őszintén... Mit lehet erre felelni???


Hangsúlyozom. nem csúfolódni akartam, ha tudnék segíteni, szívesen megtenném. Tudom, milyen idegesítő, ha az ember nem talál egy zenét...


Sok sikert!

2013. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!