Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted Britney Spears vagy...

Szerinted Britney Spears vagy Eminem zenéi rosszabbak, gagyibbak?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom eldönteni, mindkettőnek a zenéinek 98%-a hipergagyi!

2013. nov. 24. 13:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Britney Spears számai túl jók az ízlésednek???

Mert a (magadat megmutató) kommentjeidből ez látszik...

Eminem-et még annyira nem ismerem, de szerintem JÓK!

Britney meg egyenesen CSÚCS, szóval ha nincs zenei ízlésed, magadra vess, és ne a tehetséges előadók számait alázd, mert ezzel meggmutatod, milyen egy senki is vagy te.

2013. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem Britney-t, és szerintem jók a számai is, és te a- kérdésnek megfelelően- kiválasztottad azt a számát, ami egyébként tényleg nem túl jó, nincs olyan sok értelme! De egy számból nem lehet egy egész előadót meghatározni!
2014. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
39%
Ez az illuminátus duma úgy terjed, mint a vírus. Pedig egy nagy hülyeség, aki pedig beveszi az még nagyobb hülye.
2014. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
18%
Milyen kérdés ez? Sokszor két rappert sem lehet összehasonlítani annyira különbözőek (lásd Big L és Tupac), két műfajt meg még ennyire sem. De véleményem szerint Britney csak egy gagyi popsztár, aki megöregedett, és mások váltották fel a helyét (pl.: Justin Bieber, One Direction, Carley Rae akárhogyhívják), Eminem meg a rapközönség szerint, és szerintem is a legjobb rapzenész. Aztán, hogy te már nem szereted az csak egy vélemény, de Eminem legalább dolgozik is a stúdióban, nem mások írnak helyette számokat...
2014. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Majd ha annyi minden elérsz mint Britney és Eminem akkor mondd rájuk,hogy hipergagyik!
2014. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
HÜLYEGYEREK ! Eminem az azok között a rapperek között van akik még rendes RAPPEREK ember. Szerinted ki rapper a mai világban MR BUSTA ? vagyki ? Fluor Tomika akkor menj és hallgasd azt eminem legalább kiharcolta magának ezt a helyet. Nyomorban élt b+. és pontosan ÍGY lehet Szarból Várat építeni :)
2014. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Amúgy sztem TE/TI vagytok egy Illuminátus szekta tagjai azok ilyen retardáltak....
2014. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Nem tudom te honnan jöttél vagy mit hallgatsz de azt tudnod kéne h nem lehet 1 zene szám alapján megmondani hogy valaki "hipergagyi". Szerintem el kéne olvasnod 1-2 Eminem szám fordítását. Mert annak a zenének van mondandója (pl.: Lose yourself, when I'm gone, headlights). És nem azért van annyi díja mert ül a szarkupac tetején max azon te ülsz amikor összefosod magad h mien mondandoja van a zenéinek :) hanem azért mert nyomorban élt 14 évesen járt párbajozni és lefikázták de vissza ment és folytatta mert akarta hallatni a hangját. Eléggé szerencsétlen sorsa volt 9.ben kibukott a sulibol édes anyját és az öcsét elkellett tartania EGYEDÜL. De nem hiába szerződtette le Dr.Dre :)
2014. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
+ itt mindent elmondanak az életéről: [link]
2014. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Riley Grove ***** válasza:
az kemény... szerintem EM a legjobb rapper... nemtom, hogy miért gondolod, hogy szar (talán mert fehér, és te nem vagy az? 0.o)
2015. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!